Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW 2008-2016 (25)

~maciek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Samochód naprawdę fajny. Mam go pół roku i jak na razie bez jakichkolwiek problemów. Jeśli ktoś szuka samochodu do ścigania, accord nie jest dla niego. 201KM pozwala na bezpieczne wyprzedzanie w trasie, nie na wyścig spod świateł. Wycieszenie na które ludzie narzekają nie jest takie złe. Mnie nie przeszkadza. Wersja executive - doskonałe nagłośnienie. Miałem do wyboru klasyczną wersje ok 150km i 2.4 benz. Wybrałem drugą opcje i jestem z tego...
~marco
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
super auto z wyboru w bardzo atrakcyjnej cenie,kupiony nowy/-25.000 tys./ TYPE S.konfiguracja bardzo bogata.myślałem że już lepszego jak poprzedni nie będzie,a jednak.przejechanych mam bardzo dużo samochodów i moja opinia nie bierze się z rękawa tak jak widzę u INNYCH,samochody zawsze nowe ,zakup przemyślany i poparty testami-jakość-cena-opinie-wszystko brane pod uwagę
~Ls
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Najlepszy samochód w segmencie D. Poprzednio miałem bmw 5 (nowy) i accord jest lepszy (szczególnie bezawaryjność i właściwości jezdne)
~Jacek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
komfortowy pierwsza wymiana klockow hamulcowych po 57 tys (Układ jezdny)
~Andrej
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
najwazniejsze ze slychac jak silnik wchodzi na obroty (Wyciszenie)
~marco
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
przy przyspieszaniu kierownica w obu rękach,inaczej przy nierównościach samochód ściąga. (Układ jezdny)
~Milczar1989
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Trasa Łódź Bratysława Wieden Budapeszt Łódź 1800km spalanie 7,2 przy właczonej klimatyzacji, jazda zgodnie z przepisami ale dosc dynamiczna, troche jestem w szoku liczyłem na 8.0 a tu miła niespodzianka jak na silnik 201km jest to wynik bardzo dobry, mysle ze 2.0 ma podobne wyniki spalania a roznica prawie 50koni mechanicznych. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~nocny je zdziec
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
miałem wiele aut ,i nic szczególnego w hońdzie nie znajduje,dla mnie silnik trochę charczy. (Silnik)
~andrzej
nie mozna porownac do peugeota 407 Peugeot to totalna porazka