Lista ocen Honda City V (89) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bel
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
zimą w mieście (Toruń) na dystansach do 4 km) potrafi wziąć i 9 litrów; latem na tych samych w granicach 6-6,2. Na trasie średnio w granicach 5,4 z klimą. rogie niestety przeglądy.
~pogotowie@epwik.com.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
przewaga miejska zimą 7,5 bez klimy z klimą latem 6,5.,bez klimy od 5,5 do 6.na trasie b.oszczędnie 4,6 z 1 osobą będę jechał do Karpacza z 4 osobami razem podam dodatkowo
~zzz
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
zuzycie paliwa -bardzo niskie. przy 90 km/h -5l, przy 120 km/h -6l, przy 150 km/h -7l, miasto -6,5 - 7l (wszystko podawane z klima non-stop). przegladu jeszcze nie mialem.
~Cezar
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Przy średnio dynamicznej jeździe (miasto + trasa do 130km/h) mam spalanie na benzynie 98 oktanowej w granicach 7,0 litrów. O cenie przeglądów nie mam narazie pojęcia.
~Tobiasz
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Auto przerobiłem na gaz i najniższe koszty utrzymania i dodatkowo niezawodność silnika i auta ogromny plus teraz nie licze kosztów paliwa
~ŚWIETNE AUTO
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Zero awarii, spalanie bardzo niskie (zwłaszcza w mieście i na trasie, na autostradzie już nie tak różowo), przeglądy w aso drogie, a poza aso -przeciętne.
~andrzej
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
ostatnio na trasie Kołobrzeg - Opole z pełnym obciążeniem + klima miałem 5,4 l/100 Ceny przegladów normalne, napraw nie miałem żadnych
~jacek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
naprawy dotychczas gwearancyjne, przeglądy nie tanie zwłaszcza co drugi tzw. duży ok 1000 zł a faktycznie więcej bo zawsze dochodzi coś jeszcze np klocki
~Klepak
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Spalanie na bardzo przyzwoitym poziomie, ceny przeglądów w ASO oraz części zamiennych (oryginalnych, mała oferta zamienników) - wysokie.
~nuncjusz
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Spalanie największy atut auta. Nawet w mieście nie udało się spalić więcej niż 7l. Na cenach przeglądów się nie znam, uważam, że do zaakceptowania.