Lista ocen Honda City VI (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ludzki
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Jak dla mnie zadowalająco. Wiem, że są lepsi i być może tańsi. W Hondzie dostałem auto w lepszej wersji wyposażeniowej (Eleganece) - posiadającej w zasadzie wszystko z upustem od dealera i ubezpieczeniem oraz dodatkowym wyposażeniem w postaci czujników cofania i alarmu za kwotę niespełna 60.000 złotych. Fakt to było dwa lata temu, ale nie podejrzewam, że to się w drastyczny sposób zmieniło. Jeśli szukasz auta w miarę taniego w eksploatacji i...
~pimap
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Cena jest/była wysoka. W roku 2011 zaprzestano sprowadzania city do polski. Może auto szło by lepiej gdyby nie chcili za niego ponad 55 tys w podstawowej wersji. W ramach wyprzedazy cena spadła do 50k i to juz zaczyna być porównywalne z konkurencją. Nalezy zaznaczyc ze za te pieniądze dostajemy całkiem sporo: elektryka (szyby przod tył, lusterka z podgrzewaniem), radio z mp3/cd, klime manualną, koło dojazdowe zamiast \"zestawu naprawczego\" a...
~Dobijacz
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Mysle, że mimo tego że to biedniejszy brat Civica, to jego niższa cena to rekompensuje. Dostajemy naprawdę dobre, proste i trwałe auto. Nie trzeba w nie inwestować, nic się nie psuje. Każdego dnia odpala i zawozi do celu przy tym niewiele paląc. Gdyby dołożyli podłokietnik dla kierowcy, dodali otwieranie bagażnika z poziomu klamki w klapie - byłby ideał na niewymagających. Chociaż już teraz zaspokaja potrzeby wymagających - tych którzy szukają...
~ojciecmajster
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Hmm. Mogło być troszkę taniej. Może wtedy sprzedaż nie była by na tak niskim poziomie i Honda nie wycofała by swojej oferty z Polskiego rynku. Wystarczy spojrzeć na wyposażenie i cenę nowej Kii Rio aby uświadomić Hondzie, że ich cena była zbyt mocno wyśrubowana za auto klasy B.
~Rafaelo
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Hondy, podobnie jak inne japońskie samochody - trzymają cenę - tak jest również w tym przypadku. Mimo wszystko jest to bardzo dobry zakup. Jakość wykonania i bardzo dobry silnik sprawia, że bez wątpienia samochód wyróżnia się względem swojej konkurencji.
~Walker
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Samochód wydany z wodą w zbiorniku do spryskiwaczy. Rdza po roku - pomalowane w ramach gwarancji. Przy nagrzanych hamulcach słychać dudnienie - serwis nie wie, albo nie chce powiedzieć co to jest.
~HondaFaan
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Jak już napisałem, jeśli chodzi o jakość i cenę, NIE MA bardziej opłacalnego samochodu, i polecam go wszystkim, którzy chcą mieć dobry samochód a nie mają tak dużo pieniędzy np. na Hondę Legend lub Accord.
~maestro
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Mógłby być tańszy, ale biorąc pod uwagę wyposażenie standadowe wypada nie najgorzej. Podobnej klasy auta innych marek są tańsze, ale chcąc je doposażyć do wyposażenie hondy ceny stają się porównywalne.
~Zakochany
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Nie sądzę by można było kupić coś lepszego w tej cenie.Przy przyzwoitej cenie autko śliczne, niezawodne, ekonomiczne i wyposażone (w wersji elegance)ponad przeciętną.
~pimap
Sedan 1.4 i 100KM 74kW
Chyba jest dobrze, aczkolwiek nie jestem pewien czy gdybym kupił Logana, czy Thalie czy LInee to po 50 tys km sypały by sie bardziej. A na pewno były by tańsze