Lista ocen Honda Civic IV Hatchback (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Elegancki
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zakładając że masz budżet do 4,5 tysia to w tej cenie nie kupisz chyba nic lepszego, zakładając że trafimy na dobrze utrzymany samochód to rewelacja, jeżeli nie będziecie mieli tyle szczęścia i pozornie idealny zakup okaże się \"mniej idealnym\" to dołożycie drugie tyle co za samo auto że postawić go do idealnego stanu ale i tak warto cieszyć się kultowym wyjątkowym autkiem ;D
~wck
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Póki co można jeszcze dość tanio kupić ten samochód. Z każdym rokiem jest ich jednak mniej i trudno będzie kupić dobry egzemplarz w niskiej cenie. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. Jedynie tendencja do łapania rdzy może być kłopotliwa, pozostają albo dorywcze naprawy blacharsko-lakiernicze albo pełna renowacja nadwozia.
~BratPIT
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
4 lata temu zadbany i sprawny kosztowal 4-6 tys, teraz 2-3 tys. Trwaly, tani w eksploatacji i niezawodny, do tego dajacy sczypte radosci z jazdy, na pewno wart jest tych pieniedzy. Podczas zakupu trzeba uwaznie sprawdzic stan tech i czy nie ma rdzy, a odplaci sie nam spokojna bezawaryjna eksploatacja
~Daniel daniel29@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Trzeba zapłacić trochę więcej niż za inne podobne auta z tych lat. Jednak jeśli znajdziemy dobry i zadbany egzemplarz to przy niewielkich nakładach finansowych możemy bardzo długo nim pojeździć. Jednak znalezienie "cukierka" szczególnie z silnikami o pojemności 1,6 może być trochę trudne.
~Grzegorz GDYNIA
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Dalem za swoj egzemplaż rok temu 5000 zł wszyscy mówili że przepłaciłem ale ja wiem swoje warto wydać więcej i kupić dobrze utrzymany egzemparz z nie dużym przebiegiem i instalacją gazową.
~Conrado
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Jak się trafi egzemplarz zadbany i bez korozji, to z pewnością jest to doskonałe auto miejskie, jak i na krótkie trasy. Na dłuższych trasach uciążliwy będzie hałas silnika.
~wwentyllo
Hatchback 1.6 i 16V 130KM 96kW
Kupiłem go za około 3 tys. zł. Jak za taką cenę to moja Honda jeździ bardzo dobrze i jeszcze do tej pory karoseria się nie rozleciała. Jest to nadal bardzo dobre sportowe autko.
~Tedi
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Atrakcyjne cenowo auto używane,trochę niedoceniane w naszym kraju,gdzie promuje się badziewne Golfy które nie dorastają do pięt temu Civicowi.
~baldkazik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
co mozna chciec jak sa warte po 1500 zl a w moja wsazone bylo z 11000 przez ostatnie 3 lata as zakupiona byla za 6000 zl a wiec interes zycia
Dziennik kosztów dla Honda Civic IV Hatchback
~DoPrze
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
za 5 tys złotych samochód który gwarantuje niezłe osiągi, niezawodność i ekonomiczność jest samochodem jak najbardziej wartym swojej ceny.
Honda Civic IV Hatchback