Oceny Honda Civic IV Hatchback 1.4 L 90KM 66kW 1987-1991

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda Civic IV Hatchback 1.4 L 90KM 66kW 1987-1991

~Conrado
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
6 lat jeździłem tym autem a to sporo czasu. Auto jest naprawdę bardzo niezawodne i godne zaufania. Mimo, iż przez ostatnie 2 lata bardzo je nie doinwestowałem, to cały czas dzielnie mi służyło. Mój egzemplarz był wyraźnie powypadkowy, co skutkowało tym, że zaczęła go wszędzie zżerać korozja. Lecz nie to je wykończyło, lecz rozrząd, który po 6 latach i 50tyś. przebiegu odmówił posłuszeństwa. A szkoda, bo miałem nadzieję dobić do 300tyś. km. Aby...
~kkj7@op.pl
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Honda Civic to potega pod wzgledem osiagow ,trzymania sie drogi ,niezawodnosci plus stosunek jakosc-cena! naprawde nie ma lepszego auta dla mlodego chlopaka ktory ma pojecie o jezdzie! Jak masz byc dobry tym samochodem tylko na swiatlach to go nie kupuj! Ilez ja to razy robilem nia rajdow pozadnych i wytrzymuje wszystko dzielnie te malutkie \"żelazko\":) Naprawde KOCHAM TEN SAMOCHOD I MARKE NO I OGOLNIE CIVIC!!! Civic spelnil moje...
~Pat
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Prawdziwy japoński stary samochód. Niezniszczalny, świetne prowadzenie, słabe wyciszenie, ekonomiczny, niezawodny, dla fanów japońskiej motoryzacji wspaniały. Jeśli ktoś nie jeździł nigdy starymi japońskimi autami to nie wie co to niezawodność i precyzja projektowania.
~lucky
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
ogólnie jestem z auta zadowolony,bo wcale nie jest drogi w utrzymaniu,części oryginalne są drogie, ale są tez tanie i dobre zamienniki. Silnik jak na swój wiek"igła",na autostradzie idzie 180km/h na gazie,myślę,że to niezły wynik,bo auto nie jest już młode.
~Tomal mastah82@wp.pl
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Samo auto jest w sumie dobre nie narzekam poza drobnymi defektami jest ok. Jak narazie mialem problemy z przegłóbami i jakims przekaznikiem od paliwa ale nie wiem co to dokladnie było:). Jeszcze jeden maly feler ze skrzynia biegów zdarza sie ze trzeba wycuisnac sprzegło przy wrzucaniu pierwszych biegów, a przede wszystkim wstecznego. Wiecej uwag nie mam reszta jak dotad spisuje sie dobrze.
~andrzej74.34@tlen.pl
JAK NA 17 LETNI EGZEMPLARZ TO SUPER-STARA JAPOŃSKA SZKOŁA
~sekou@wp.pl
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
auto jest bardzo udane, jednak radzę szukać wersji z silnikiem 1.5 v-tec.
~Lęborek
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Ogónie samochód rewelacja. To moja pierwsza honda civic, lecz następnym samochodem też będzie honda civic. i tak już zostanie do końca.
~tedi
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
przejechałem 59 tyś km przez półtora roku i zadnych problemów. N prostych odcinkach mozna bez żadnego wysiłku osiągnąć predkość 180 km/godz. pali 10 litrów gazu.
~pilot24
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Auto godne polecenia!!! Następne to też CIVIC !!!!!!
Honda Civic IV Hatchback