Lista ocen Honda Civic IV Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW 1987-1991 (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Elegancki
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Oceniam na przeciętnie ponieważ ja mam 193 cm wzrostu jak zajmę poprawna pozycje za kierownicą to głowa mi wystaje przez szyberdach poza auto xD nie jest to auto dla wysokich, ja muszę jeździć w pozycji tzw gangsta z fotelem na full odsuniętym w tył i obniżonym żeby zachować minimum wygody, Japończycy raczej wysocy nie są dlatego jeżeli ktoś jest przeciętnego wzrostu to będzie zadowolony bo z przodu będzie miał miejsca aż za dużo i z tyłu też...
~Daniel daniel29@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przestrzeni naprawdę sporo. Nawet wysoki kierowca na pewno znajdzie dla siebie odpowiednią pozycję za kierownicą za sprawą nisko umieszczonych foteli. Nad głowami dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Pasażerowie tylnej kanapy na pewno nie będą narzekać na brak miejsca na nogi.
~wck
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym. Tylna kanapa raczej dla dwóch niż trzech osób.
~jack spicer
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
osoby o wzroscie 180 moga podrozowac bez problemu czy to z przodu czy z tylu.autko niskie.
~Guail_FH
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
i nawet wyspac sie mozna w 2 osoby i wyciagnac na przednim fotelu nie przeszkadzajac osobom na tylnim
~Adam W.
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
dużo miejsca, pięć osób dorosłych spokojnie się mieści
Honda Civic IV Hatchback