Oceny Honda Civic IV Sedan

Oceny Honda Civic IV Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Civic IV Sedan

~Sloniu
Sedan 1.6i 16V 110KM 81kW
Za ta cene nie kupicie tak dobrego auta!! Naprawde fajne auto zero problemow!! Mialem opla astre gsi vw golfa2 honda w tym porownaniu wypada najlepie!! Nastepne auto tez jest honda civic tylko o 5 lat mlodsza:-) I nastepnym tez bedzie honda:)
~laki
Sedan 1.6i 16V 110KM 81kW
samochód godny polecenia.przez 6 lat zrobiłem nim 150 tyś km.jedyną awarią jaką miałem to walnięta uszczelka pod głowicą.dość szybki samochód.zamknąłem w nim licznik(210km/h).następnym autem jakie kupie też będzie honda.jest OK.
3,4
~risco@op.pl
Sedan 1.4 90KM 66kW
Autko dla starszego pana lub taty co przy 120 km/h dostaje wypieków To nie jest auto sportowe wiec powinno byc wygodne i ciche. W czasie jazdy tryb pościgowo ucieczkowy (a praca zajac) sprawdzi jakim jestes kierowca
~Wally wally@2com.pl
Sedan 1.6i 16V 110KM 81kW
Zakochalem sie w tym samochodzie choc nie kazdemu podoba sie sedan. Mam dosyc malo spotykana konfiguracje silnikowa - D16A7 ktora mimo SOHC i braku katalizatora ma podobno 129 koni. Czekam na lato gdzie gdy sedan ujawni swoje walory uzytkowe. Na razie jestem zauroczony ale mysle ze zmieni sie to w uczucie :-))) Pozdrawiam wszystkich !!!
~Arek
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Niesamowite, jak to auto się trzyma mimo swojego wieku i przebiegu. Swietnie się prowadzi, silnik jest genialny, zawieszenie bardzo trwałe. Jedyna wada to rdza.
~darek249117
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Auto jest super fajnie przyspiesza i trzyma sie asfaltu
Dziennik kosztów dla Honda Civic IV Sedan
4,1
~krzych
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
samochód dobry, jeżdże kilka lat bez poważniejszych usterek.
~mati wolsztyn
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
samochod z tego roku to naj ladniejszy jaki znam cena wcale nie wysoka mozna nim jezdzic az go rdza zeżre!!!!!!!!!!!! hej
~8-D
Sedan 1.4 90KM 66kW
Bardzo elastyczny lubi wysokie obroty, mimo małej pojemności daje rade (Silnik)
~mariusz
Honda Civic IV Sedan