Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW 1991-1995 (110)

~MANIAK
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
POZA GŁOŚNA PRACA SILNIKA POWYZEJ 100KM/H WSZYSTKO OK NAJWIEKSZY MINUS TO MALA POJEMNOŚĆ BAGAZNIKA W SRODKU OK PRZYSPIESZENIE SUPER JEST OBNIZONA WIEC NA ZAKRETACH MALO KTO MA SZANSE MAM JA 2LATA I NIE MAM ZAMIARU ZMIENIAC UDANEGO ZAKUPU NIE KUPOWAC Z SILNIKIEM1.3
~radek.l
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
samochodzik jest naprawde niezawodny.zakochałem sięw w tej marce od samego początku.innej marki poza hondą nieuznaje.choć hania ma już swoje lata nadal przyciąga uwage,pieknie się prezentuje na aluiac 15.poprostu kocham to autko (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Iwona
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Niezawodny w kazdych warunkach, a jezdziłam po bardzo różnych drogach. Nie wiem co to jest awaria samochodu pomimo leciwego wieku Silnik bardzo elestyczny i spala niewiele. Odkąd jeżdżę Hondą, jest to dla mnie marka nr.1 już do końca życia. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Danek
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Samochód super mam full wypas prócz skóry,ściagana z USA 115kmh najlepiej chodzi na wysokich obrotach, nie mialem jeszcze poważnej usterki w silniku jedynie cewka i przepalony tłumik super !
~p_shoorty@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
jestem bardzo zadowolony z mojego malego potworka..pali malutko przyspiesza doskonale jest niziutkie i wygodne! idealne dla mlodych kierowcow:)
3,5
~Andrzej
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
jak to japończyk, trzeba wejść na wysokie obroty, dopiero wtedy czuć moc silnika (Silnik)
~robak
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
super autko! kolejnym samochodem będzie na pewno honda z jakimś mocniejszym silnikiem - jestem zakochany!
~daro
4,1
~pj
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Autko mi trochę w środku skrzypi, głównie siedzonka, ale ogólnie gitara nie ...:D
3,8
~Piotrek
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Ściął mi się klin na wale korbowym, przez co musiałem wymienić ten wał, koło pasowe, panewki na wale. Bardzo kosztowna sprawa. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Honda Civic V Hatchback