Oceny Honda Civic V Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW 1991-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda Civic V Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW 1991-1995

~Martin =77
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Mam swoja Hanie juz troche czasu..... i powiem szczerze ze jezdzilem wieloma autami... np. Golfem 3,Oplem,roverem.Fordem,a nawet francuzem ... i powiem szczerze ze najlepiej jezdzi mi sie Haniaa nie ma lepszego autaaa.. wspanialy wyglad... i wogole caloksztalt ladny... mailaem 2 golfy ... kupilem golf 3 za 10000zl... i sprzedalem bo na tylnej klapie wychodzila rdza... a byl to rok 1997 i byl to silnik 2.0 GTi 150 km.... i wierzcie mi ze ze...
~magdabaw@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Honda Civic w swojej klasie nie ma konkurencji! Toyota choć w testach (bezawaryjności) wypada najlepiej, to jednak jeśli brać pod uwagę takie czynniki jak; l;inja nadwozia, kultura pracy silnika, wyciszenbie, dynamika, ekonomika jazdy, zespół napędowy, układ jezdny to proszę mi wierzyć ale w Hondzie elementy te stawiałbym o oczko wyżej, no może nie wszystko ale w ogólnej ocenie Civic bije na głowę Toyotę Corollę (ten sam segment rynkowy) nie...
~Paweł
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Bardzo nowoczesne choć stare auto. System VTEC wyprzedza konkurencje o krok i reszta świata aby osiągać takie moce sięga po turbo. Można się pościgać można jeżdzić z dziećmi i babcią.Wygodne i niebanalne aut o ponadczasowej sylwetce i naprawdę fajnych osiągach.Niezaniedbywana daje kupę radochy z jazdy i gwarantuje niezawodność.Zaniedbaną można sobie zrobić krzywdę bo Hanka jest szybka i prowokuje do dynamicznej jazdy
~Thelyn !!
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Nie powiem ze jedzilem wieloma samochodami,aczkolwiek byla to liczba kolo 10.Niektorymi dluzej innymi krocej.Jednak Honda Civic r92 z nich wszystkich sie najlepiej spisala.Mam rowniez sentyment do opla omegi,ale civic jest po prostu lepsza.
~liPYnsKY
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Auto bardzo dobre..za te pieniądze..mamy mocny silnik.. przyspieszenie 9,0 ..sam mierzyłem, prędkośc max ..200 km/h ..a może i wiecej ale drogi mi zabrakło :) Bezawaryjny..dobrze sie prowadzi..no i wygląda..zwłaszcza czerwona na 15" alufelgach..Polecam.
~Adi
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Super auto silnik rewelacja jakies tam golfy calibry czy bmw wymiękają
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
7,9
~krys21@onet.eu
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Polecam wszystkim Hondę Civic od rocznika 92-97! Napeawdę warto!!! Pozdrawiam Hondziarzy
~Bizon
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Całokształt to nie ma lepszego auta w swojej klasie biorąc pod uwagę niezawodnosć i pozostałe żeczy.Podsumowująć: 1.niezawodne 2.sportowe osiągi(nawet z małymi pojemnosciami) 3.ekonomiczność
~Michał
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
cool autko o ponadczasowej stylistyce i sportowym charkterze, ktore ani razu mnie jeszcze nie zawodło :)
4,1
~Krzych
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Bryka jest ok, bezawaryjna, nawalila ni tylko klima i kilka drobiazgow. Ale samochodem robie okolo 40 tysiecy kilometrow rocznie.
Honda Civic V Hatchback