Ocena kierowcy - Honda Civic V Sedan

TOMEK z E, 16 lat temu
Silnik 1.5 VEi 90KM 66kW
Rok produkcji 1992
Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Karoseria : Skomentuj tę usterkę...
Zawieszenie : Skomentuj tę usterkę...
Auto prawie idealne, godna polecenia początkującym kierowcą
Jak się go podusi to i 200 poleci sam sprawdzałem tylko trzeba pojechać do rajchu na autoban bo u nas to ci jakiś mocherowy beret w LANOSIE wyskoczy .Motor troche głośny przy wysokich obrotach ryczy wtedy miemiłosiernie
Wpienia mnie wajchowanie przy wstecznym na szczeńście 1-5 wchodzą bez zarzutu
Ten kto projektował układ jezdny w tym modelu przyklejił samochód do drogi,królestwo żonę i konia temu kto potrafi odkleić go od jezdni .Prowadzenie znakomite
Pokarzcie mi sedana z dobrą widocznością do tyłu a jeśli chodzi o widok do przodu to nie mam żadnych zastrzezeń
Wszystko na miejcu przydał by się uchwyt na napój
Zimą w porządku szybko się nagrzewa a latem to by się klima przydała po części rękompęsuje sobie tę niedogodność szyberdachem
Któregoś dnia teściowa zagineła mi na tylnym siedzeniu .Często worzę komplet pasarzerów, nie narzekają
Wyciszenie mogło by być lepsze no ale LEXSUS to to nie jest !Silnik daje o sobie znać jak się go wyrzej kręci no i dość sztywne zawieszenie na naszych drogach nie pozostaje obojętne .
Ceny napraw jakich napraw??W mieście liczyć się trzeba z 8/9l na 100 km ale na trasie przy równej jeżdzie można zejść poniżej 6l
Za cenę ok 6tyś niewiele jest aut dających tyle przyjemności z jazdy a jednocześnie nie rujnujących portwela
Oswietlenie sterowania nawiewu powietrza mi raz świeci raz nie świeci,poza tym drobiazgiem nic dziwnego się nie dzieje
W zeszłym roku wymieniłem chłodnice bo była przegnita ,do tej pory nie miałem absolutnie zadnej powarznej usterki

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 VEi 90KM 66kW [l/100km]

7,1