Oceny Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995

~Shadmen
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Trzeba uważać na auta sprowadzane z zagranicy często maja nie te silniki co są wpisane w dokumentach, muszę sie przyznać ja tak sie też przejechałem :) czasem tak bywa. Ogólnie auto dobre ale trzeba starannie auto przed zakupem oglądać bo są często kasowane po szybę;] warto zwrócić uwagę na korozje to oznaka jaka auto miało przeszłość. jeśli ma tylko małe oznaki korozji na nadkolach to jest w genialnym stanie:) bo nadkola to mankament tej...
~Karl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Jest to mój pierwszy samochód. Mam go od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Miałem okazje prowadzić niejedno auto i może Honda niejest najwygodniejsza ani najszybsza itp. ale jeździć nią to czysta przyjemność. I nie twierdze tak dlatego że mam ten samochód tylko że z tego powodu go kupiłem!!
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Nie będę zaznaczał oceny 5 / doskonale/ bo tak nie jest ale jest dobrze +. Honda ma to coś w sobie i mam nadzieję, że jak w przyszłości będą fundusze na zmianę samochodu to będzie to właśnie Honda nie koniecznie civic ale np. Accord. Myślę, że sama nazwa Honda mówi za siebie i nie trzeba tego jakoś specjalnie rozwijać.
~Martines
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Presiadłem się z VW Golfa 3 na civic 5 gen, początkowo nie mogłem się przestawić na ten komfort jazdy - tośc twarde elasyczne zawieszenie, większy hałas, ale jaka przyjemnośc z jazdy - spalanie na poziomie 7 l w mieście a mało kto na światłach spogląda i wkręca zachęcająco na obroty :) 1,5 to moze nie szczyt osiagów, jednak na początek wystarczy
~Piotrek z Oświęcimia
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Mam wersję amerykańską-sedan 101 KM, bogato wyposażoną i jestem naprawdę zadowolony.Układ wydechowy wymieniłem dopiero po 9 latach (w polonezie po roku) poza tym tylko materiały eksploatacyjne,klocki,opony,płyny,osłony gumowe.Nie wiem jakie teraz robią HONDY ale moja jest bezawaryjna.
~fiku2@op.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Mimo kilku wad i usterek jest to samochód w którym można się zakochać. Mając nawet rodzinę.Ma to czego wiele innych aut nie ma do tej pory.Jest to moja pierwsza honda- i przy tej marce chciałbym już pozostać.
~Fan hondy
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Cala Honda jest ok zeby bylo wiecej takich aut jeszcze mam Toyote i to tez jest fajne autko japonce to sa japonce to sa extra wozy pozdrawiam wszystkich ktozy maja japonskie autko to sa zabawki a moja Honda jezdzi jak burza tylko tak dalej
~piotr.sanowski@mdmworld.com
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
jest samochodem nie sprawiającym kłopotów, ale nadaje się tylko dla samotnych osób, lub dla rodziny 2+1 (małe dziecko). Idealny do zwrócenia uwagi na siebie po niewielkim tuningu. Wytrzymały i bardzo elastyczny silnik, dobry układ jezdny.
~rafal.bogunia@gmail.com
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
tanie szybkie i wygodne auto dla mlodego czlowieka ktory nie ma pieniedzy na naprawy i ich nie musi miec bo auto sie nie psuje ;)
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Auto prawie idealne, godna polecenia początkującym kierowcą
Honda Civic V Sedan