Oceny Honda Civic VI Coupe 1.6i 125KM 92kW 1996-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda Civic VI Coupe 1.6i 125KM 92kW 1996-1999

~dmi
Coupe 1.6i 125KM 92kW
Co prawda jest to moja druga Honda, lecz druga w nadwoziu coupe. 4 Lata temu nawet nie myślałem o tej marce lecz po jednorazowej przejażdżce stwierdziłem iż tylko Honda wchodzi w grę( a na prawdę jeździłem już wieloma autami ) Ponadprzeciętna linia nadwozia, idealne według mnie gabaryty, przy lekkim moddingu Honda wygląda rewelacyjnie.Części zamienne nie są drogie,spalanie odpowiednie co do pojemności silnika, WYSOKA...
~Rebel
Coupe 1.6i 125KM 92kW
B16Y8 125km.Switetny samochod, dobra dynamika w max 2 osoby, wystarczajaca iloscia miejsca dla czterech osob, malo usterkowy.Bebny z tylu to porazka(Mam ladne alu felgi i bebny z tylu psuja wizerunek auta). Auto jest ekonomiczne jesli tylko tego chcemy zeby takie bylo.Srednie zuzycie ok 7.5l na 100km.Zaobserwowalem rowniez ze przy jezdzie ponizej 3000obr. silnik nie zuzywa oleju.Jezeli pozwalam wskazowce obrotomierza zagladac na czerwone pole...
2,3
~aseg
Coupe 1.6i 125KM 92kW
W środku troche tandetnie , plastiki skrzypią i wszystko trzeszczy , spalanie spore jak na taki silnik , wadą też jest oryginalne zawieszenie które na zakrętach jest niestabilne i powoduje przechylanie auta.
~Wojtek
Coupe 1.6i 125KM 92kW
Jak na niskobudzetowe coupe do miasta poprostu ideal. Male dynamiczne, ladne, ekonomiczne w utrzymani.
~halman
Coupe 1.6i 125KM 92kW
w jednym slowie auto rewlacyjne dla przecietnego kawalera :) nie sprzedalym gdyby nie moja sytuacja finansowa
~dawid
Coupe 1.6i 125KM 92kW
stefan jkmo, elo ziomek, frytek, aseg, ase: nie trudno się domysleć że jesteś jedną i tą samą osobą która zapewne jezdzi bełemwu z podtlenkiem elpidżi i leczy swoje kompleksy wypisując takie brednie.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Coupe 1.6i 125KM 92kW
~tel.609266409
Coupe 1.6i 125KM 92kW
auto doskonałe w swojej klasie, , b.ekonomiczne -nie zawodne. Po 9 letniej ekploatacji wymieniłem tylko cały układ wydechowy
3,2
~kgb
Coupe 1.6i 125KM 92kW
fajna furka ale .....serwis i czesci za drogie i wcale niejest tak bez awaryjna jak pisza i mowia jednym slowem kosztowna sprawa
~Filip K.
Coupe 1.6i 125KM 92kW
ceny czesci zamiennych sa przyzwoite, a spalanie bardzo rozsądne (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Honda Civic VI Coupe