Ocena kierowcy - Honda Civic VI Kombi

Wojtek, 14 lat temu
Silnik 1.6 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 1998
Honda Civic VI Kombi 1.6 16V 116KM 85kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : auto naprawdę fajnie sie prowadzi
w sumie to 4,5 z nastepnym silnikiem będzie 5
silnik całkiem fajny oznaczenie d16b2. ja akurat jezdże szybko więc wolałbym odrobinę mocniejszy i następnym samochodem bedzie taki sam civic tylko z silnikiem b18c4. aczkolwiek jak się go dobrze kręci to nawet 140 konne disle mają co robić :)
pracuje precyzyjnie z miłym oporem, czasami nie chce wskoczyć wsteczny no i może odrobinę za długa jak do tej mocy
jak na kombi autko bardzo dobrze sie prowadzi, nie wychyla na boki w zakretach, ana prostej jazda z szybkością 180-200 ( oczywiście nie za długo bo chalas cię zabije :) nie sprawia problemu
do przodu bardzo dobrze, a do tyłu tak sobie , ale to kombi
wszystko na swoim miejscu, dla mnie jest to co potrzeba
dla mnie ogrzewanie w zimnie rewelacja . nagrzewa się w 2 min co prawda wyjeżdzam z garażu. klima może nie z najwyższj pólki, ale nawet w bardzo gorące dni daje rade i umila podróż
dla kierowcy i pasazera spoko, ale z tyłu juz tak wesolo nie jest, lecz znowu tragedii nie ma :) bagażnik bardzo pojemny
no tu już tak kolorowo nie jest ok 100 jest cicho 120 plus radio i cicho 140 plus glosne radio i nie jest źle, ale od 160 robi się naprawde glośno ( zaznaczam że mam bardzo ciche opony )
dusze mocno moją hanie, autko w sumnie nie małe, relatywnie nie duży silnik więc pali tak średnio miasto ok 12 trasa z klima szybko ok 8 a na totalnego dziadka ok 6
no auto nie tanie, ale jakość wykonania super w 11-sto letnim aucie nic nie skrzypi i jak sie dba to nie ma co naprawiać
kupiłem w idealnym stanie wymieniłem jeden swożeń wachacza górnego przód
nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 116KM 85kW [l/100km]