Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.4i 90KM 66kW 1995-2001 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yunoki
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Za cenę tego auta nie ma co marudzić. Co prawda po 5 godzinnej jeździe plecy trochę mogą boleć. siedzenie kierowcy ma podstawowy zakres ustawiania. Siedzenia z tyłu wydają się jakby miały "plecy" zrobione z dykty, ponieważ gdy się bardziej oprzemy to słychać i czuć wklęśnięcie się. Kierownice można ustawić wysoko lub nisko, lecz opcję nisko mogą stosować tylko ludzie o szczupłych nogach.
~Adam
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Tutaj mam problem. Niby nic szczególnego Hondzie pod tym względem nie dolega; ale jeździło mi się co najwyżej średnio. Nie mogłem sobie jakoś znaleźć miejsca. W pamięci utkwiły mi również przełączniki od el. szyb; które chyba wrzucono na chybił trafił.
~waldi2511
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Projekt z 1996 roku, więc w środku jest 5 schowków, licząc z podłokietnikiem, który jest mało wygodny, prostota do bólu, ale wszystko co najważniejsze pod ręką. Miękka górna część deski, dolna po taniości, szybko znudziły mi się "drewniane" wstawki.
~kubafif
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Wszystkie pokrętła nawiewów i przyciski na konsoli znajdują się w łatwo dostępnym miejscu. Problematyczne jest tylko rozwiązanie elektrycznych szyb - włącznik kierowcy na drzwiach, a pasażera w tunelu obok ręcznego.
~Marcin
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Mimo ze autko jest male w gabarytach, w srodku znajdziemy od cholery przestrzeni. Wnetrze jest zagospodarowane bardzo dobrze, mimo ze siedze wcisniety w kierowice czuje ze ciagle mam sporo wolnej przestrzeni.
~eMJot
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Może być. Jak już wcześniej pisałem przydałby się większy zakres regulacji kierownicy. Generalnie jak to w japońcach z końca lat 90 ubiegłego wieku. Da radę się przyzwyczaić.
~seagal
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Prosto a zarazem wszystko pod ręką. Nie powiem żeby środek był piękny, ale jest schludny i co najważniejsze w bardzo dobrej jakości. W 20-letnim aucie nie ma się do czego przyczepić.
~optimus_prime
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Auto w miarę wygodne, ze względu na to że jest bardzo niskie, dość ciężko się wsiadało i wysiadało, poza tym prowadzi się w nim dość wygodnie i komfortowo.
~Masio
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Stara dobra Japońska szkoła wszystko jest na swoim miejscu. Wsiadając do auta od pierwszego razu wiadomo co gdzie jest.
~vanish
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Dla mnie bez żadnych zastrzeżeń. Wszystko na swoim miejscu, intuicyjnie umieszczone przyciski.
Honda Civic VI Liftback