Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.4i 90KM 66kW 1995-2001 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yunoki
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Kupiłem za 2000 zł. Jedyne co było do naprawy to podsufitka (dalej wisi, bo nie chce mi się z tym bawić) i siłowniki od klapy bagażnika. Według mnie jest to bardzo mało, a potrafi dorównać nowym autom. Co prawda w dowodzie będzie starszy, lecz mało się psuje, a części można kupić bardzo tanio. Osobiście cieszę się że kupiłem tak dobre auto za tak małe pieniądze.
~eMJot
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Kupiłem za ok. 13 000 teraz wart jest około 5000-6000. Dotychczasowe wydatki na auto były w okolicach obowiązkowych przeglądów przy nowych samochodach, także na prawdę nieźle. Wiadomo, że starsze auta czasem wymagają nowego wydechu, tarcz, klocków, opon, interwencji lakiernika... ale to i tak max. 1000 pln rocznie oprócz paliwa...
~Adam
Liftback 1.4i 90KM 66kW
W tej klasie Civic ma dużą konkurencję, często w podobnych cenach. Moim zdaniem jakością wykonania przebija Astrę F, Golfa III, Escorta, Megane czy też Peugeota 306. Więc jeśli traficie na zadbany egzemplarz to będzie on wart swojej ceny.
~kubafif
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Za dość rozsądne pieniądze, za które moglibyśmy kupić np. Golfa III, Opla Astrę F czy Fiata Punto możemy nabyć auto, które posiada nietuzinkowe wyposażenie względem tych wymienionych i bardzo ekonomiczny silnik.
~seagal
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Cena za ten model nie jest wygórowana i dopiero po czasie uświadomiłem sobie, że dokonałem bodaj najlepszego wyboru, nie sądziłem że za tak śmieszne pieniądze kupię auto którym bardzo przyjemnie się przemieszcza i cieszy oko.
~waldi2511
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Jak na nastolatka, trochę trzeba dać. Tylko delikatnie tańszy od VW i Audi, jednak droższy od Nissanów, Mazd, Mitsu, na pewno od francuzów, brakło mi jaj żeby kupić auto na F, Civic to taki pewniak który każdy poleci.
~Dax
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Jeśli trafimy na dobry model do 6 tys trzeba sie cieszyć , nie ma co sie oszukiwać ze za 3 tys kupimy egzemplarz który bedzie w przyzwoitym stanie
~wini
Liftback 1.4i 90KM 66kW
SUPER. W srodku jest wykonczona z bardzo dobrych materiałów, moge to stwierdzić po dużym przebiegu i wieku mojej Hani
~kurant28
Liftback 1.4i 90KM 66kW
kupiłem od pierwszego właściciela z udokumentowanym przebiegiem pojeździłem dwa lata i sprzedałem po cenie zakupu
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Liftback 1.4i 90KM 66kW
8,4
8,9
~Masio
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Szczerze mówiąc uważam że w tej cenie nie kupiłbym lepszego auta.
Honda Civic VI Liftback