Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.4i 90KM 66kW 1995-2001 (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yunoki
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Tu nie wiem za bardzo co napisać, ponieważ mam klimatyzacje, ale nie wiem kiedy ona była w ogóle nabijana. 1 i 2 bieg nawiewu u mnie nie działa (prawdopodobnie zepsute oporniki), a na 3 i 4 biegu bardzo głośno chodzi. Pomimo niewiedzy kiedy była nabijana klimatyzacja to i tak daje radę. Jadąc na słońcu jest zimno w aucie, lecz bardzo głośno.
~kubafif
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Auto bardzo szybko się grzeje, przez co w zimie w krótkim czasie w środku mamy ciepło. Nie odnotowałem większego problemu z parującymi szybami. Na duży + podgrzewanie bocznych lusterek, przydaje się na przełomie października-marca.
~vanish
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Tutaj miałem problem i wentylator chodził u mnie na 3 lub 4 biegu, ze względu na zepsuty rezystor, jednak nie zmieniałem, bardzo mi nie przeszkadzało. Troszkę powoli się nagrzewał i jednak nie grzał tak mocno jak inne samochody
~seagal
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Szału nie ma i muszę przyznać że w IV generacji było lepiej. Filtr kabinowy jest dobrym pomysłem (zdaje się że nie w każdej wersji był na stanie). Poza tym w zimne dni trzeba być cierpliwym w oczekiwaniu na ciepłe powietrze.
~kobi
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Działa jak należy, choć na 100% prędzej czy później przepali się rezystor od nawiewu. Ale wymiana tego to banał więc w sumie jest dobrze, bo po wymianie na porządniejsze jest spokój.
~Marcin
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Grzeje dobrze, ale chlodny nawiew jest cienki jak golf w TDI. Niezmieniany czesto filtr kabinowy prowadzi do zawalenia wnetrza kurzem.
~eMJot
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Mały silnik to i trzeba poczekać na ciepło w ostrą zimę. Za to jak się już nagrzeje to jest cieplutko. Jak masz przejechać
~Heptaparaparshinokh
Liftback 1.4i 90KM 66kW
W bardzo wilgotne dni trzeba mocno dmuchać, żeby szyby były suche. Generalnie nawiewy mogłyby być wydajniejsze, ale nie ma tragedii.
~Dax
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Ahh te parujące szyby czasem sprawiają problemy , z ogrzewaniem też czasem jest nie za bardzo ciepło no ale tragedi niema
~waldi2511
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Podczas tegorocznej marcowej zimy, ku mojemu zdziwieniu jest bardzo dobrze, a słyszałem opinie że H ma z tym problemy.
Honda Civic VI Liftback