Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.4i 90KM 66kW 1995-2001 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yunoki
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Widoczność według mnie jest bardzo dobra w tym aucie. Słupki nie są grube, dzięki czemu więcej widać. Nie wiem jak w innych, ale w moim modelu przy około 120 km/h zaczyna mocno drżeć prawe lusterko, ale i tak nie jest to bardzo uciążliwe.
~kubafif
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Muszę przyznać, że widoczność zza kierownicy jest lepsza niż w Audi A4 B5. To samo tyczy się tyłu. W miarę małe gabaryty auta w dość krótkim czasie pozwalają wykryć "mapę" auta. Widoczność przez boczne szyby także niczego sobie.
~seagal
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Znakomita widoczność do przodu, gorsza do tyłu, ale jest dobrze. Pozycja za kierownicą jest optymalna dla wysokiej osoby. Dobra widoczność w lusterkach. Parkowanie raczej nie jest problemem nawet jak ktoś wsiada do auta pierwszy raz.
~vanish
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Ja ze wzrostem 186 cm nie miałem problemów z widocznością, jedyne trudności przy parkowaniu tyłem, mimo wszystko dość ciężko ocenić odległość od przeszkody w takim nadwoziu
~Masio
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Widoczność doskonała do przodu i na boki lusterka też są dość duże co jest bardzo fajne. Jednak parkując tyłem trzeba już to robić z wyczuciem.
~eMJot
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Widoczność świetna. Idealnie nadaje się na pierwszy samochód. Duże szyby, wąskie słupki, duże lusterka. Czujniki parkowania zbędne.
~waldi2511
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Do tyłu jest niezła, jak na kompakt lusterka wystarczające. Światła mi pożółkły więc muszę coś z tym zrobić, bo w nocy jest kiepsko.
~mariusz
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Widocznosc dobra tylko z tylu troche problem nie widac tylu zabardzo ale da sie przyzwyczaic
~pawelkostomloty
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Nowoczesny samochód. Klima, elektryka, abs, ładne wykończenie, wygodna pozycja. Niczego mi tutaj nie brakuje
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Liftback 1.4i 90KM 66kW
8,4
8,9
~Marcin
Liftback 1.4i 90KM 66kW
W porownaniu do innych aut widocznosc jest wyzej od sredniej
Honda Civic VI Liftback