Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.4i 90KM 66kW 1995-2001 (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yunoki
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Gdybym pisał tą opinię tydzień temu to dał bym 2 gwiazdki, lecz teraz gdy okazało się że przyczyną tak głośnej pracy auta była zgnita rura łącząca rurę od silnika z tłumikiem mogę dać 5 gwiazdek. Po naprawie usterki w aucie jest bardzo cicho (o ile nie chodzi nawiew). Ale po przyzwyczajeniu się do głośnej pracy auta ciężko mi teraz zapomnieć o tym wyciu silnika.
~eMJot
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Nie jest to najsilniejsza strona Hondy. Cienkie blachy, słabe fabryczne wyciszenia - szału nie ma. Z drugiej strony auto dosyć prosto zbudowane. Jak ktoś ma żyłkę majsterkowicza to można sporo poprawić. Wygłuszenie drzwi, bagażnika i podłogi zajmie ze 3 dni, ale efekty są na prawdę niezłe.
~seagal
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Kiepsko. Najbardziej daje popalić w deszczowe dni na dłuższych trasach bo słychać szum wody odbijającej się o nadkola. Silnik ogólnie nie pracuje głośno więc przynajmniej to nie męczy, ale poza tym wyciszenie jest słabe.
~Heptaparaparshinokh
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Chyba się przyzwyczaiłem, więc hałas mi nie przeszkadza. do 110-120km/h jest OK. Powyżej jest głośno, ale dźwięk nie jest drażniący, idzie wytrzymać :) Silnik brzmi ładnie.
~Adam
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Słabo. O ile w ruchu miejskim jeszcze jakoś ujdzie, tak w trasie brak jakichkolwiek wygłuszeń i głośny motor potrafią wyprowadzić z równowagi.
~waldi2511
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Dobre nic nie stuka, nic nie puka :D, słychać silnik już od 3000 obrotów na min i robi się coraz głośniej, raczej rzadko o sporo przekraczam tę granicę.
~Marcin
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Jest glosno, przy duzych predkosciach powiew powietrza daje po uszach, ale ogolnie da sie to wyciszyc podkrecajac muzyke.
~kubafif
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Wyciszenie przeciętne, choć audio można posłuchać całkiem przyjemnie. W okolicach 110-120 km/h delikatnie zaczyna huczeć.
~Masio
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Do 100km/h jest dość cicho i przyjemnie powyżej robi się głośno lecz mi to nie przeszkadza ponieważ jezdze przepisowo.
~zadowolony uzytkownik civica
Liftback 1.4i 90KM 66kW
to jest jedyna slaba strona przy 120 radio zostaje zagluszone przech halas z zewnatrz.
Honda Civic VI Liftback