Lista ocen Honda Civic VII Sedan (79) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Żarówka postojowa i mijania po 8 latach (wiem bo auto od nowosci w rodzinie a ja mam je dwa lata). w 12 roku 1 postojówka z tyłu i 1 mijania z przodu...
~DominikP
Sedan 1.3 IMA 83KM 61kW
Po 7 miesiącach od kupna, przy przebiegu 98000 zero kosztów napraw. Z przyzwoitości kiedyś zajrzę do zawieszenia czy gum nie trzeba wymienić.
~CST
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wymienione do tej pory:łącznik stabilizatora,amortyzator (efekt spotkania z dziurami), czujnik klimy(80 PLN). Poza tym materiały eksploatacyjne.
~Krzysztof
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zupełnie nie rozumiem niedoróbek w postaci piszczących bębnów czy też grzechoczącego pedału sprzęgła jedno i drugie wymaga przesmarowania .
~spodek
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
dużo drobnych rzeczy skrzypiący pedał sprzęgła, stuki w układzie kierowniczym, skrzypiący fotel, szalejące same z siebie siłowniki od reflektorów
~Radek 505810782
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
bez zadnych usterek nie liczac trzeciej szyby czolowej ale to wina kamyczkow wiec tu apel do kierowcow zakladajcie oslony przeciw blotne (chlapacze)
~nobodyx
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
17 lat, a tu tylko łączenie wydechu skorodowało i pękło. Jedyna niespodziewana usterka.
~Luciano
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie działa zapalniczka w samochodzie. Żarówki trzeba dość często wymieniać. Nic poza tym.
~tatrywyjazd@interia.pl www.tatrywyjazd.republika.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Puka, stuka, piszczy, ale jeździ. Amortyzatory mam do wymiany z przodu po 45 tysiącach. Amortyzatory drogie.
~Benedykt
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Rdza na tylnej klapie pod listwa.W tym roku wyminiaja na inna listwe i nie bedzie z tym problemu.
Honda Civic VII Sedan