Lista ocen Honda Civic VII Sedan (158)

3,3
~wlodzimierz-kowalczyk@wp.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Samochód o ładnym kształcie, ale teraz to już nie nowość. Kupiłem ten samochód z myśląc iż będzie niezawodny, niestety po przejechaniu 52000tyś km, stwierdzam iż to auto bardzo usterkowe: awaryjność spowodowała utratę mojego zaufania do tej marki .Wykończenie wnętrza również pozostawia wiele do życzenia , plastiki wycierają się i zmieniają kolor , materiał pokrywający siedzenia jest beznadziejny.Odgłosy dochodzące z układu jezdnego zmieniają...
2,9
~tatrywyjazd@interia.pl www.tatrywyjazd.republika.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Puka, stuka, drogie części, spalanie 9 litrów w mieście. Głośny przy prędkościach powyżej 120. Zero wyciszenia samochodu.
3,5
~Frustrat
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Sedan, silnik robi wrażenie dynamicznego ale bez obciażenia, jeśli jedziemy bez pasażerów. Przy paru osobach na pokłądzie muli, zwłąszcza na niższych obrotach. Słaba elastycznosć, po wejsciu na wyższe obroty wyje jak zarzynana świnia. (Silnik)
~Warto13
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Szczerze spodziewałem się, że Civic 7 generacji zagości w moim garażu, po tym jak przez 4 lata jeździłem 6-tką. Czy jestem fanem marki? Być może. Czy jestem subiektywny? Być może. Czy polecam Honde Civic 7 generacji w sedanie? Zdecydowanie. Za kwotę do tych 12 obecnie tysięcy i w tym roczniku nie jestem w stanie wskazać lepiej wyglądającego i przede wszystkim bardziej bezawaryjnego auta. Głównie z tych powodów Civica nie zamierzam się...
~DominikP
Sedan 1.3 IMA 83KM 61kW
Wygodne fotele, porządne materiały wykończeniowe, stylizowany na mini accorda. Cudowny cichy, oszczędny silnik z hondowskim brzmieniem. Nowoczesna technologia (auto start stop), dobre wyposażenie.
~gościu
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Silnik "bzyka jak pszczółka", jedyna wada to moc na wyższych obrotach, ale to przecież japończyk i czasami potrzebuje pokręcić się troche szybciej (Silnik)
~Irek
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Honda civic vii sedan pozytywnie mnie zaskoczyła. Bezawaryjna i elastyczna. Prezentuje się rewelacyjnie.
~Tadeusz
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Przyjemny kokpit. Wrażenie przestronności. Wygodny fotel. Bardzo dobra zwrotność. Po fieście to chyba nawet trochę lepsza. Bez problemu zawracam i parkuję. Dobry bagażnik i pomysł z podnoszeniem tylnych siedzisk. Sprwdziły się. Już zabierał bagażu jak mała ciężarówka.
~sabol13
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Autko jest bezawaryjne , ekonomiczne , materiały i spasowanie na wysokim poziomie + 3lata gwarancji + profesjonalny serwis i mała utrata wartości to głowne atuty tego auta. do minusów zaliczam drogie czesci (naszczescie są juz zamienniki). Nastepnym autem jakie kupie bedzie napewno HONDA:))
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Sedan
8,1
~marcin62@poczta.gazeta.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
bardzo dobre autko, ekonomiczne i niezawodne polecam tylko modele zakupione w kraju z tego powodu iz jesli bylo mocno walone i cos jest zle zrobione , częsci są drogie(ASO). Przeglądy w ASO są za drogie szczegolnie przy dużych przeglądach, np. przebieg 45tyś koszt ponad 1200zł (regulacja zaworów(spojzenie), klocki itp.)
Honda Civic VII Sedan