Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

buczek5, 3 lata temu
Silnik 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Rok produkcji 2009
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Pierwszy ropniak Hondy wyszedł im bardzo dobrze
Przeniesienie napędu : Sprzęgło nie jest przystosowane do tak dużego silnika
Bardzo fajnie prezentujące sie niezawodne autko. Kupiłem Hankę w 2012 przy przebiegu 100 000km w Anglii. Po 8 latach i przejechanych 110 000km mogę zdecydowanie polecić ten model. Przestrzeni w środku jest duzo wiecej niz w niemieckich i francuskich odpowiednikach, spalanie biorąc pod uwagę moc jest bardzo dobre szkoda tylko głośnego zawieszenia i kiepskiego wyciszenia!
2.2 diesel jest nie zawody i ma dobry moment obrotowy. daje frajdę z jazdy bez opróżniania portfela
dokładna i łatwa w użytkowaniu jeśli o nie dbamy wymieniając płyny
na również drodze bez problemów lecz na wybojach niestety wychodzą oszczędności wprowadzone w tym modelu względem zawieszenia
nie miałem żadnych problemów. nawet przy odkryciach nie pojawiała się rdza
przednie słupki ograniczają pole widzenia przy wjeździe na ronda
bardzo dobrze skrojone auto. polecam
dwu strefowa Klima działa super. Niestety sprężarka raz odmowila wspolpracy po czym puściły przewody przez co gaz wymagał napełniania co kilka miesięcy
najlepsza w klasie. Focus i Leon mają zdecydowanie mniej miejsca
w porownaniu Do innych aut tej klasy niestety civic wypada słabo szczególnie w połączeniu z głośnym zawieszeniem
poza drobnymi usterkami bardzo niskie koszty utrzymania. zalecam regularna wymianę płynów
przy zakupie auta w 2012 roku stopień wyposażenia wyglądał bardzo dobrze w porównaniu do konkurencji
poza sprężarka klimy bez problemów. masa auta jest dość duże więc nie polecam tanich klocków hamulcowych która mogą się zapalić
japońska dokładność która nigdy mnie nie zawiodła. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na stan sprzęgła

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CDTi 140KM 103kW [l/100km]

5,3