Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

pawelcs, 2 lata temu
Silnik 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
użytkuję od ponad 4 lat. Kupiłem już z wymienionym sprzęgłem. Przez 3 lat Henia ciężko pracowała rozwożąc pizzę i kebeb w małym miasteczku w UK ale dziennie przejeżdżałem nie mniej niż 60 mil, a jak był ciężki dzień to nawet 80 mil. Nie wymieniałem nic! Po 4 latach wymieniłem tuleje na tylnej belce (stukały już), tylne amorki (bo tak) i komplet przedniego zawieszenia, bo mi jeden wahacz zastrajkował i ze zdumieniem zauważyłem, że wszystkie wymieniane części były w Heni od nowości! 15 lat na jednych wahaczach, tylnych amorkach i tulejach na tylnej belce! Ponad 202 tyś mil!!! SZOK! Wymieniłem na nowe i mam święty spokój! Na trasie do Polski Henia spaliła 4,4 l / 100 km przy 70-80 milach (112 - 128) na godzinę (tempomat), dwie rosłe osoby na pokładzie. najwięcej spaliła na tej samej trasie 4,7 l / 100 km (4 osoby na pokładzie i cały bagażnik towaru). Olej w silniku wymieniam 2 razy w roku, bo tak i jestem pewien, że posłuży mi jeszcze 2-3 lata i pójdzie wtedy na zasłużony odpoczynek, a zastąpi ją nowa Henia!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CDTi 140KM 103kW [l/100km]

5,3