Lista ocen Honda Civic X (57) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mdnm
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
O dziwo mimo opinii o japońskich samochodach (składanych w Turcji) już przydarzyła się poważna usterka, okazało się że chłodnica klimatyzacji ma dziurę (ASO nie było w stanie stwierdzić jak to możliwe), musiała to być wina tureckiej fabryki - trochę wstyd, że sprzedano samochód z niedziałającą klimatyzacją. W każdym razie wymiana na gwarancji, musiałem ponad tydzień jeździć starym Jazz'em.
~Adam
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie wiem czego się teraz spodziewać po Hondzie. Serwis w Katowicach jest dobry. Natomiast nie wiem jak serwis w Gliwicach i Knurowie utrzymali się jeszcze na rynku? Honda ma jakiś problem i boję się, że wpłynie to na serwis w Katowicach.
~Bogdan
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Do tej pory jeszcze nic poza tym co opisane przy silniku. Ciężko wróżyć. Zapalanie się kontrolek jest stresujące. Na razie mimo kilku takich przypadków dało się wrócić o własnych siłach. Więc 4 gwiazdki.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
W ramach gwarancji wymieniono pas przedni z wariującymi czujnikami parkowania, parownik, wężyk i sprężarkę klimatyzacji. To trochę za dużo jak za auto w cenie ok. 100 tyś. zł w 2019 r
~Waldek
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Tu nie mam chyba złudzeń po moich przeżyciach. Powstaje pytanie, czy ją wyprostować i kontynuować związek, czy pognać ją w pi....du.
~Borczin
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Przy przebiegu, 70 tysięcy wystąpił problem z katalizatorem (na szczęście obowiązywała gwarancja)
~Kstgach
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Auto nigdy nie zawiodło, oleju nie ubywa i nie przybywa, generalnie jak na Hondę przystało.
~Dominik
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Tylko wymian skraplacza ale cena nie powalała. Skraplacz 300zł a wymiana razem z wymiana oleju CVT 280zł
~Dominik

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Zobaczę co będzie z falowaniem przedniej maski bo to dość duża usterka. Ufam, że serwis sobie z tym poradzi.