Lista ocen Honda Civic X (149)

3,7
~JACEK
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Ładny sedan z dużą ilością miejsca , z tyłu na poziomie dużo większych aut. Mazdy 6 , Audi A6-(pozostałe auta w rodzinie) Szybkie zwrotne , bagażnik jakna sedana pakowny i ustawny.
~Honda civic 4d
Sedan 4d Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Posiadaniem pól roczna Kugę auto sprzedałem ze względu na trzeszczace plastiki i dziwne prowadzenie auta.Honda prowadzi się bajecznie żadne koleiny jej nie straszne po prostu auto jedzie jak po torach.Zero jakiegokolwiek skrzywienia plastikow
2,6
~Rafal
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jakość wykończenia jest porażająca. Odpadające lusterka (lusterko wewnętrzne po odbiorze samochodu po prostu odpadło), trzeszczące plastiki po przejechaniu 16 tys. km, psująca się klimatyzacja, problemy z odprowadzaniem wilgoci z pojazdu, przycinające się mapy, generalnie fatalny wyświetlacz, bardzo niewygodne siedzenia. Generalnie po zakupie warto mieszkać w pobliżu ASO, bo zostaje się stałym bywalcem...
~Andrzej
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Ogólnie dobre auto, z drobnymi niedociągnięciami i drogim serwisem
~nasztata
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Bez zarzutu. Dynamiczne autko i przede wszystkim spalanie bajka. 140km/h autostrada 6,5l. 90-100 km/h 4,5l/100km
~tadziub
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
X wersja to bardzo dopracowany i udany model, jazda nową CIVICĄ to przyjemność, wielki plus za układ jezdny, silnik (dynamika ,spalanie), skrzynia biegów , zbędny system ECON i sporadyczne wariacje czujników podczas opadów deszczu to jedyne małe wady tego samochodu.
~Aleksander
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Przesiadłem się z Mazdy 6 2,0 skypassion 165 kM rocznik 2014 i mimo, że civic to auto niższej klasy, nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu. Wręcz przeciwnie, w paru aspektach widzę nawet przewagę civica.
~Tomasz K.
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Fenomenalny samochód. Przed zakupem brałem pod uwagę również Mercedes A45 AMG, Audi S3, Focus RS, Golf R. Wszystkie testowałem. Type R ma to coś, czego nie mają inni. Już jak usiadłem pierwszy raz za kierownicą, nawet bez odpalenia silnika, poczułem ducha prawdziwego hot hatcha.
~Pat
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Zakochałem sie w tym samochodzie, wcześniej jeździłem tylko z koncernu vw (a4, a3, octavia) i więcej nie będę :). wybrałem Civica po wyglądzie, następnie była jazda próbna i 2 tygodnie później pojawiła się w domu :).
2,1
~Były miłośnik marki HONDA
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Silnik to jedno wielkie nieporozumienie. Przybywa oleju, a w zasadzie do oleju dostaje się paliwo. Oceniam, że żywotność tych silników to max 200 tys. km. Jeździłem nową Hondą Civic 8 generacji i 9 generacji. Kupiłem więc X generację i to był błąd. Dodatkowo: sprężarka od klimy padła, fakt wymienili na gwarancji. Zaraz po tym padła chłodnica od klimy - czekam na wymianę. Czujniki odpowiadające za tzw. ciśnienie w oponach co trochę dają o sobie...