Lista ocen Honda Concerto Hatchback (62) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chorav@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
zazwyczaj podróżuje w 2 maksymalnie 4 osoby, co do tylnich siedzeń to się nie wypowiadam bo tam nie siedzę. z przodu jak dla mnie i pasażera obok miejsca pod dostatkiem (mam 182 cm wzrostu), pewnie ci co za mną siedzą tak by nie powiedzieli, ale w podroży jakoś nie słyszę częstego wołania o postój w celu wyprostowania kości :) co do przestrzeni dla rzeczy - chodzi o bagażnik, to przy wyjeździe w 4 osoby na 2 tygodnie mieliśmy małe problemy,...
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Maluch to, to nie jest ale ciezarowka tez nie. Dla ludzi przecietnego wzrostu w zupelnosci wystarcza. Wyzsi moga miec problemy. Bagaznik spory pod warunkim ze nie ma w nim butli z gazem, jeszcze gozej jak sie kupi concerto ze wstawiona tam butla 70 litrowa!!! Wtedy bagaznik powaznie sie kurczy.
~Mintaj
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Miejsca z przodu bardzo wygodne. Możliwość regulacji odległości fotela, pochylenia oparcia oraz kąta kolumny kierowniczej. Osoby wysokie bez problemów. Z tyłu nie siedziałem, ale miejsca wydaje się być sporo nawet przy maksymalnie odsuniętych przednich fotelach.
~Tryann
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ja mam 190 cm wzrostu i na krótkie trasy tak do 200KM można wytrzymać jadąc w 4ry osoby. Jeśli jedziesz sam lub w 2, 3 osoby to rewelacja. Więcej na prawde nie trzeba.
~Twardak S.
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
przestrzen dla kierowcy ok dla pozostałych paseżerów również dosyc sporo miejsca na nogi wygodne fotele nawet przy 18 godzinnej trasie
~Tomasz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Dla wysokiego ze słuszną masą za kierownicą nieciekawie.Z tyłu symboliczne zagłóweczki również nie ułatwiają żywota. na nogi i głowy poprawnie.
~robert.koscielny@gmail.com
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Mogło by być trochę więcej schowków. Przestrzeń dość spora, choć ja mając niecałe 190 cm wzrostu Czasem na dołkach lekko dotykam włosami do podsufitki.
~Arturek
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Kierowca i pasazer mają ok. ale jak siedzenia są bardziej odsuniete to z tyłu moze byc problem z nogami dla ludzi powyzej 180cm wzrostu
~grajku
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Przestrzeni dla kierowcy jest wystraczająco żeby nie powiedzieć że aż nadto ale nie każdy lubi jak boczny słupek wystaje na wysokości łokci>>>
~jagol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu (tył jest rewelacyjny). Bagażnik duży, a jak się złoży siedzenie to można przewieźć dużo drewna do kominka
Honda Concerto Hatchback