Lista ocen Honda Concerto Hatchback (77) - Całokształt

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ocena nie może być inna (gdybym mógł, dałbym 6!). Za małe pieniądze świetny, przestronny, ekonomiczny i bardzo ładny samochodzik. Warto poszukać zadbanego i niezjeżdżonego egzemplarza (małe naprawy, zwłaszcza dobrze wykonane, nie powinny być przeszkodą!). Honda naprawdę wie, jak skonstruować porządny samochód. Szkoda, że już nie produkuje Concerto...
~Jozef moj e-mail Gdynia12345@interia.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Auto ekonomiczne , malo pali ok 6,5 L na 100km , swietne przyspieszenie ,niezawodne i wygodne niskie zawieszenie mozna powiedziec ze jest to sportowy samochód rodzinny , sporo miejsca z tylu , jak i z przodu, swietna widocznosc. Suto warte polecenia , nic nie mozna mu zazucic , oprucz nielicznych sladow korozji.
~Laszlo - Poznań
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, godne polecenia dla kierowców młodych i starszych. Typowy dobrej jakości japończyk, przestronne wnętrze, dobra ergonomia, spory bagażnik. Banał, ale jeśli się o nie dba potrafi się odwzajemić. Podobno podatny na montaż instalacji. Ale nigdy nie zagazuję mojego maleństwa
~sliwki4pl@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Mam to auto już wiele lat,po 230 000km oleju nie dolewam między zmianami, za te pieniądze zrobiłem bardzo dobry interes. Jestem pewien, że dziś za ten standart, jakość i osiągi musiałbym zapłacić o wiele więcej. Ewentualne części można podobno kupić bez problemu za niewielkie pieniądze.
~cozapech@wp.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Za tą cenę nie można chyba kupić lepszego auta. Ja za model z ´02 roku zapłaciłem w zeszłym roku 7.5 tys. PLN. Cały czas jeżdżę i jestem jak najbardziej zadowolony. Zero jakiejkolwiek korozji i silnik, który wkręca się tak, że gdy inni wrzucają wyższy bieg, on dopiero zaczyna żyć:)
~ShaMaN_Lodz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ujdzie w tłoku. Jak na mój gust nie trawie takich aut. To było moje pierwsze i ostatnie auto na gaz (bo cuchnie). Spalanie podałem w paliwie Pb95, bo w gazie nie sprawdzałem. Wnętrze nie mal ekskluzywne jak na lata 90te. Blaszka w przypadku mojej była w 99% bardzo dobra.
~Janusz_SS@op.pl
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Bardzo dobre auto rodzinne o mocnym zacięciu sportowym (136KM). Drobne mankamenty nie przeszkadzają cieszyć się jazdą, a można naprawdę ostro. Chętnie reaguje na gaz, trzyma się drogi i innym szybko pokazuje tył, wygodna w środku. I najważniesze niezawodna. Gorąco polecam.
~Tomtom
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Pierwszy i nie ostatni japończyk. Wcześniej jeździłem garbusem więc jak wsiadłem do tego to przez jakiś czas zdarzało mi się odpalać uruchomiony silnik
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
z tego roku i za te pieniadze calkiem fajny samochod. Blachy nie rdzewieja tapicerka cala, jezdzi sie fajnie, trzeba przycisnac to napewno wyprzdzi zanim auto znad przeciwka dojedzie. W sam raz na wyrywanie lasek, a i dla calej rodziny :)
~Rook
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Uwielbiam to auto. Niesamowita przyjemność z jazdy. Jest dość nisko podwieszone, co w naszych warunkach potrafi sprawiać problemy. Nie zamieniłbym go na żadne inne w tym przedziale cenowym, a i w trochę wyższych bark mi poważnych kandydatów.
Honda Concerto Hatchback