Lista ocen Honda Concerto Sedan (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaco
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Tradycyjnie jak we wszystkich (chyba) japońcach wsteczny czasem zgrzytnie. A tak super. Biegi wskakują tak jak powinny. Mam wrażenie że te uato przydałby sie 6 bieg:-)
~Jan Nosal
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
O kej - jak to w japończykach. Ostatnio pękła mi prawa półoś napędowa pod tłumikiem drgań ale winię za to nasze drogi i nadmiar soli w zimie.
~Piotr Bydgoszcz,concerto sedan
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
jak to w hondach,krótkie zmiany,nie szuka się biegu ,nie myli z innym jak w niektórych autach.można przeciągać na maxa i nic sie nie dzieje;))
~Rafał
Sedan 1.6 i 16V 122KM 90kW
ogólnie ok, chociaż czasem mam problem z wrzucaniem wstecznego, wchodzi dosc opornie (moze to kwestia zuzycia)
~28lat
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jedynka i wsteczny przy zimnym silniku czasami cieżko wchodzi ale drugie wysprzęglenie załatwia sprwę. Ogólnie OK!
~nawrot_michal@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Biegi wchodzą ok, poza wstecznym oczywiście. Myślałem, że coś mi "poleciało", ale jak widzę, ten problem dotyczy ogółu.
~Piotr Jankowski
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Zasadniczo bez uwag. Biegi wchodzą precyzyjnie i gładko. Sporadycznie podczas włączania wstecznego należy użyć trochę siły.
~Lord Axl maniak@ hondziawy
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
~tylko ten wsteczny ,faktycznie jak koledzy w tych opiniech wspomnieli nieraz zgrzyta!ponowne wbicie i wchodzi jak w masło)
~~honda concerto 1.5 i
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
4. bieg przy szybkiej zmianie troche sie zacina, wsteczny tez. ale ogolnie bardzo dobrze, precyzyjnie i cicho
~Zbyszek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Biegi krótkie,wsteczny czasem żle wchodzi,drugi raz sprzęgło i jest dobrze ,te auta tak mają
Honda Concerto Sedan