Ocena kierowcy - Honda Concerto Sedan

Lord Axl maniak@ hondziawy, 19 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 112KM 82kW
Rok produkcji 1991
Honda Concerto Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
dla mnie niezawodne auto! leję na maxa paliwko i walę śmiało na koniec Gujany Francuskiej!
bardzo dynamiczny i elastyczny ,świetnie się kręci od 4500- 5000 koła na blacie
~tylko ten wsteczny ,faktycznie jak koledzy w tych opiniech wspomnieli nieraz zgrzyta!ponowne wbicie i wchodzi jak w masło)
fakt ,faktem sporo dziur na tych naszzych drogach jeżeli tak można je nazwać ,ale jak bym trochę zawias opuścił ,albo zniwelował to większy rozmiarem felg ,polecam 16~!
dla mnie super, jak to w hondziawie ,siedzi się na podłodze!to szczególnie dotyczy kierowców CRX-ów)
wydaje mi się ,że w standardzie jak przystało na auta z silnikami pluś ,minus półtora litra!
ok!nawet w zimie!
z przodu sporo miejsca ,z tyłu po odsunieciu do tyłu na maxa przednich foteli zostaje miejsca jedynie dla 2 małych dzieci!
na wyższych obrotach trochę głośno!
na trasie super jak na 1,6 około 6 literkó ,w mieście około 8 l w zimie spokojnie dyszkę ,ale to paliwo w miejsci się spala ciąglę 1 i wsteczny!
ja dałem za auta 8500 w przeliczeniu tych 1100euro im opłat ,a za te piniądze na nic bym nie chciał np.Golfa 2 i tych jego walących w środku plastików!wyposażenie zajebiste!
jak na auto 14 letnie jest zajebiste! napewno w tej cenie nie kupiłbym auta niemieckiego!świetne wyposażenie ,brak pałzowanej pozycji tylniej wycieraczki,parująca tylna szyba ,ale auta naprawdę godne uwagi!
uważajmy na rozrząd ,bo później w tysiącach będziemy liczyli naprawę ,a nowym paseczek nawet za 80 dyszek kupimy~!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 112KM 82kW [l/100km]

7,8