Lista ocen Honda CR-V II (103) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Matias
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Zawieszenie tłumi nierówności wręcz cudownie (jeździłem Toyotą RAV4, więc mam porównanie)! Auto jest komfortowe, wręcz miękkie - a pomimo to w zakrętach zachowuje się poprawnie (nie pochyla się nadmiernie, trzyma się drogi...). Pamiętając o tym, że nie jest to auto rajdowe, nie można się do niczego przyczepić. Na nasze drogi doskonałe, nie traci spokoju na koleinach.
~Veterinario
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Brakuje mi reduktora i manualnej mozliwości załączenia napedu 4x4 na stałe. Ale po to zmieniłem Discovery na Crv żeby szybciej i taniej jezdzic. Jesli chodzi o zachowanie sie na normalnej drodze jest bardzo dobrze. W terenie troche sie boje o wystające pod podwoziem elementy wiec na razie nie szaleje. No ale wiadomo SuV to nie Terenówka.
~Jan
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jak na suv-a jest całkiem nieźle choć przy szybkim pokonywaniu zakrętów auto potrafi sie znacznie pochylić(jednak bez przesady) jednak z pomocą przychodzą dobrze trzymające fotele(tylko przednie).Zawieszenie pracuje poprawnie szybko wybierając nierówności(nie dobija).Dobrze że jest sztywniejsze gdyż poprawia to własności trakcyjne suv-a.
~Robert
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jak na gabaryty i lata produkcji z których się wywodzi ta konstrukcja jest super. Potrafi zawstydzić w zakrętach nie jednego kompakta o rodzinnych van-ach nie wspominając. Fajnie działa VSA oraz dołączany napęd na tylną oś, całość daje poczucie pewności prowadzenia w każdych warunkach.
~Grzegorz B
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Samochód dość mocno przechyla się w zakrętach. Zawieszenie jest zdecydowanie \"szosowe\" i w lekkim terenie łatwo dochodzi do kresu swoich możliwości. Układ kierowniczy jest niezbyt precyzyjny co w połączeniu ze zbyt szybko włączającym się napędem tylnych kol możne powodować zaskakujące reakcje samochodu.
~s1162@o2.pl
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Świetny komfort jazdy w porównaniu do bardziej terenowych aut, świetnie trzyma się drogi - choć to pewnie bardziej zasługa opon. Jak na tak duży samochód świetnie się też nim manewruje w korkach i na parkingach marketów. Zdał też celująco egzamin w ciasnych i stromych uliczkach Andaluzji i Asturii.
~Sebastian
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jestem pod wrażeniem, szczególnie po ostatnich opadach śniegu. Mocno krytykowany ale bardzo niesłusznie. Chyba krytykuja tylko Ci, którzy nie jeździli. Wczesniej jeździłem dwoma prawdziwymi terenówkami i odnosze wrażenie, że CR-V (nie licząc mniejszego prześwitu i braku reduktora) właściwie im nie ustepuje.
~hondziarz
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Napęd: zero bajeru. Ale to działa! Zimą nie sposób narzekać. Wpadniesz w pozlizg na śniegu - delikatnie wciskasz gaz i momentalnie prostuje ci samochód. Pod górkę na śliskim - przód zabuksuje, słyszysz z tyłu \"klik\" i jakby ci Pudzian auto do góry popchnął.
~Igor Gdańsk
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
To pojazd szynowy , nie mogę go nigdy wyprowadzić z równowagi. Zimą ten samochód to łóg śnieżny . Latem w terenie wjeżdzam w takie miejsca ,że pasarzerowie wysiadają ze strachu - to przawdziwa poważna terenówka !!! , ale z delikatnym dnem ( uwaga na układ wydechowy mozna urwać)
Dziennik kosztów dla Honda CR-V II
10,9
12,8
~irekpod
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
czasem za bardzo buja, ale generalnie jeździ się super. Na zakrętach, nawet przy większej prędkości nie ma żadnego rzucania czy ściągania. Zimą bez problemu wyjeżdżam z każdej zaspy. Nie jest to może typowa terenówka, ale na miejskie zimy super.