Lista ocen Honda CR-V II (103) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~borris_j@poczta.onet.pl
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Powiedziałbym doskonale, ale hamulce mnie dobijają: generują nieznośny hałas i do tego jest to pierwszy samochód jakim jeżdżę który sprawia wrażenie problematycznego podczas hamowania (uda się, czy się nie uda).
~w.t.b@poczta.fm
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Bardzo dobrze się prowadzi, szczególnie jak na auto swojej klasy. W zimę pomaga napęd na cztery kola dzięki któremu możemy szybciej pokonywać zakręty oraz szybciej ryszyć na śliskiej nawieżchni.
~Maciej
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Auto doskonale zachowuje sie na każdej nawierzchni. Wbrew potocznym opiniom opony wielosezonowe w tym samochodzie spisują się naprawde dobrze zarówno latem jak i zimą. Moze to kwestia BF Goodrich
~Wojh
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Dosc dziwnie przechylal sie na zakretach. Po zalozeniu felg z mniejszym ET problem sie skonczyl. Bardzo dobry na polskie drogi. Dzielnosc w terenie zadowalajaca, ale 4x4 raczej taki umowny.
~Grzegorz
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
wprawdzie nie jest to terenówka ale całkiem nie źle sobie daje poza asfaltem że nie wspomnę już o śniegu. Po 60 000 km pojawiły się lekkie stuki ale zakłady diagnostyczne oraz serwis uważają że jest ok.
~gwito
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Po 18 latach nadal fajnie sie tym jezdzi. Koncepcja auta jest udana. Naped dodatkowy przydaje sie w zimie. Duzy przeswit jak na osobowke no i fajnie zestrojone zawieszenie. Super
~Robert
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
dobrze trzyma się drogi, dobra trakcja w zimę. Przez 100 000 km ekploatacji wymieniliśmy: wahacze, końcówki drążków i jakieś gumki. Zawieszenie baaaardzo trwałe
~Marcin
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Nie jest źle ale nadwozie jest dość wysokie i w ciasnych zakrętach lepiej zwolnić. Raczej nie da się o aucie powiedzieć że prowadzi się jak osobówka. Prowadzi się jak wysoki SUV.
~Marcin
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Swietny - na drogach zachowuje sie osobowka, penie zachowuje sie w zakretach a przyzwoity przeswit i prosty naped 4x4 daje komfort zima i pozwala dojechac na dzialke bez stresu,
~fan hanki
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
pięknie wybiera dziury jest sztywna a zarazem komfortowa, trzyma super na zakrętach,choć coś mi ciut stuka na dziurach ale ma prawo , hi hi od 4 lat nic w nią nie włożyłem