Ocena kierowcy - Honda CR-V II

bizneslife@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 2.2 TD 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Honda CR-V II 2.2 TD 140KM 103kW 2005-2006 - Oceń swoje auto
Do momentu jak nic sie nie działo to byłem bardzo zadowolony ale w tej chwili to oceniam Hondę na 3- bo kupując auto nowe powininem spodziewać sięszybkiej obsługi a tu porażka. Serwisuje się w Kaliszu Honda RECO i jedyne co potrafią zrobic to wymienić części na nowe a jak miałem do wymiany tarcze hamulcowe bo były wykrzywione musialem za to płacić a w serwisie w Anglii wymienili to bezpłatnie dlaczegotak jest???!!!
Na każdym biegu przyspiesza elastycznie, super osiągi ale niestety pojawiły się problemy z obrotami i ciężka współpraca z Honda Polska w Warszawie odnośnie reklamacji
Bez problemów
jak na auto tej klasy dobrze się prowadzi na autostradzie
Wszystko widać jak na dłoni
Pokretła klimatyzacji powinny być podswietlane cały czas a nie jak tylk są światła włączone.
Szybko się grzej kabina ale i równie szybko traci temperaturę w zimie
Przestrzeń dla kierowcy powinna być bardziej rozbudowana
Głosno w kabinie przy szybkiej jeździe powyzej 170km/h
Tutaj tragedia. Powinien palić około 8.2l/100km przy jeździe miejskiej. Ok tak palił na początku a jak sie pojawiły problemy z obrotami to między 11-12l przy spokojnej jeździe nie wiem o co tu chodzi bo Honda Polska jak dotąd nie potrafi usunąć tej usterki nawet na gwarancji.
Warto płacić za nowy samochód jesli obsługa serwisowa byłaby tak miła jak obsługa salonu sprzedaży.
Wszystko wpożądku ale jeszcze daleka droga by Polska dogoniła precyzję niemieckich serwisów. U nas to jest tragedia bo cały czas nie mogą dość co to za problem z obrotami
Tak jak wyżej

Usterki Honda CR-V II