Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek 1975
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Przód - bardzo dobrze. Mam 185 cm wzrostu i 95 kg wagi. Tył -bardzo dobry z minusem. Przestrzeń ładunkowa w bagażniku bardzo duża. Półkę która rozdzielała ją na pół w poziomie od razu wyciągnąłem i schowałem w garażu. Szkoda, że aby otworzyć bagażnik trzeba podnieść całą klapę, w starym modelu miało się wybór - albo uchylić tylnią szybę albo całą klapę. Acha, jak podniesie się klapę a wcześniej jechało w deszczu to z klapy ścieka woda na...
~Mariusz
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Optymalnie, dużo miejsca dla kierowcy wszytko w zasiegu reki. Ciekawe rozwiazanie z drazkiem biegow daje wrazene ze mozna sie nieprzyzwyczaic do takiego rozwiazania, jednak po kilku kilometrach nie widac roznicy. Siedzenia daja dużo swobody zaróno z przodu i z tylu. Rewelacyna sprawa niezalezne ustawienia pochyłu tylnych oparc i możlwośc przesuwania tylnej kanapy.
~Atolian
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Porównując inne samochodu to miejsca jest bardzo dużo i z przodu i tyłu. Na środkowym siedzeniu z tyłu nie jest za wygodnie zresztą podobnie jak w większości aut (rozkładany podłokietnik) Plusem jest możliwość częściowego pochylenia siedzeń tylnych wygoda na dłuższych trasach – na przednich oczywiście można leżeć. Siedzenia dość twarde ale wygodne.
~pnasz
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Z tyłu jest OK, bardzo dużo miejsca, dla kierowcy jest ok, pod warunkiem że jego wzrost nie przekracza 180 cm, ja mam 190cm i siedzenia są robione pod niskich \" japończyków\", co skutkuje po przejechaniu 200 - 300 km drętwieniem nóg.
~j.pikala@wp.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Pierwszy samochód, w którym ludzie wolą siedzieć z tyłu niż z przodu. Z tyłu brak tunelu, kanapa przesuwana, można się poczuć jak w salonie. Miejsce zagospodarowane bardzo dobrze. Kierowca dzięki sporym możliwościom fotela również nie ma prawa narzekać.
~petre27@tlen.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Rewelacyjne duzo miejsca, zwlaszcza dla drugiego rzedu siedzien. Az szkoda ze nie ma wersji z trzecim rzedem siedzen, albo wersji ´LONG´, ale dluzszej tylko o pare centymetrow zeby ten trzeci rzad sie tam zmiescil. Wtedy mialbym autko idealne.
~sair
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
super wielkie auto w srodku zarowno dla kierowcy jak i dla pasazerów bardzo duzy bagaznik, tylna kanapa przesuwna oraz regulacja kąta nachylenia foteli co pozwala na idelane dopasowanie przestrzeni załadunkowej
~Wojtek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
W swojej klasie najwięcej miejsca. Przy przednich siedzeniach przesuniętych max. do tyłu, na tylnej kanapie ze sporym zapasem luzu może zasiąść wielki człowiek. Poza tym tylna kanapa jest przesuwana do przodu i tyłu.
~niggle
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów (zarówno nad głową jak i na nogi), przesuwana tylna kanapa pozwala dostosować korzystne warunki podróżowania lub zwiększyć pojemność bagażnika.
~czlowiekzdubaju@gmail.com
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Przestrzeni jest bardzo dużo- dla mnie nawet za dużo ;) Z tyłu bardzo fajnie zaprojektowane siedzisko (siedzi sie dosyć wysoko ale przyjemnie). Dużo miejsca na nogi zarówno z tyłu jak i z przodu.
Honda CR-V III SUV