Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Atolian
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Cena oczywiście jest z kosmosu biorąc pod uwagę to ile CRV kosztuje w USA no ale niestety na razie żyjemy w naszym systemie podatkowym i chyba prędko się nie zmieni. Na pewno przepłaciłem ale mam nadzieję jeździć wygodnie ekonomicznie i bezawaryjnie Przy zakupie można wynegocjować trochę upustu i otrzymać sporo dodatków. Co do jakości – no cóż montowany w Anglii miejmy nadzieję że pod kontrolą Japończyków. Plastiki twarde podatne na...
~mechanizator
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Wlasnie tu zaczyna sie dylemat ktory powinienem byl przemyslec dluzej jak decydowalem sie na CR-V auto dzis w bogatej wersji bo taka mialem kosztuje 155 tys biorac pod uwage FATALNA jakosc plastikow, kiepski naped 4X4, skore ktora zaczela sie marszczyc i rozciagac juz po 10000 km ... mysle ze warto dolozyc jakies 50 tys i pomyslec o czyms z klasy premium X3 Q5 Jakosc widze tu tylko w postaci niezawodnosci - Tu duze brawa dla hondy choc auto...
~czlowiekzdubaju@gmail.com
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Za tą cenę nie ma lepszego samochodu. Wszystkie inne wydają się bardzo plastikowe. W CRV wnętrze (posiadam jasne fotele) jest bardzo ciekawe i przyjemne dla oka. Plastki w niektórych miejscach szybko mogą się rysować (rysy od uderzeń szpilkami) ale ogólnie to bardzo fajnie wykończone wnętrze. A pozatym to Honda z silnikiem Diesla- genialnym silnikiem. Precyzja kierowania, elastyczność. Dodatkowo razem z dobrymi oponami hamulce zatrzymują...
~Tom525@interia.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Lepsze są już tylko auta takie jak Lexus RX 350 czy Toyota LC D4D, ale one kosztują ponad 2 razy tyle co CR-V. Mam w wyposażeniu wszystko co potrzebne do szczęścia: szyberdach, skóry, CD, podłokietnik kierowcy, napęd 4x4 (dołączany), komplet airbag´ów, VSA (czyli ESP) no i pełna elektryka. Jedyne, czego nie można zamówić to ksenony. X3 w takim wyposażeniu kosztuje ok 180.000 PLN, więc nie ma oczym mówić. REWELACJA!!!
~Janek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Dużo zapłaciłem za swojego, nawet używanego, ale za to przez wszyskie lata użytkowania mam spokój. Żadnych przygód (odpukać i oby tak dalej). Samochód po prostu jeździ. Dla mnie może wyglądać jak zaporożec, ale jak on będzie miał takie właściwości to spokojnie mogę się przesiąść. Mało mnie obchodzi jak wygląda, ja chcę żeby samochód jeździł a nie był pod stałym nadzorem mechanika.
~JK
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Cena - uważam - wygórowana, chociaż absolutnie nie narzekam na jakość. Powiedziałbym, że w Polsce nie powinien kosztować więcej, niż 100tys., podczas, gdy kosztował mnie 141tys. W Wlk.Brytanii ten sam samochód można kupić o 20% taniej, co zakrawa na kpinę. Czy UK to nie ta sama EU?
~vilip
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Była droga, a jakość plastików to kpina za te pieniądze. No le co zrobić. Po lekturze wpisów niemieckich forumowiczów się wyleczyłem (nakładki pod klamrę pasa bezpieczeństwa na słupki drzwiowe po 200 euro każda, jakieś lakiery ochronne w sprayu).
~Zbyszek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Kupiłem w 2010 nowego elegnaca 2.2 Diesla za 98.000 zł z rocznika 2009.Nigdy bym nie dał za ten samochód 135 000 zł jak teraz.Mimo pozytywnej opinii o samochodzie.Tak naprawdę ciężko znaleźć fajny wóz.
~Marcin K
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jak na samochód za 140 000 zł po dużym rabacie, bo katalogowo wyszło w salonie prawie 160 000 zł, stosunek jakość/cena przeciętnie. Samochód powinien być tańszy o jakieś 30 000 zł w najlepszej wersji.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
8,3
~Wojtek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jakość rewelacja. Cena za wersję ES z silnikiem Diesla i sporą gamą wyposażenia opcjonalnego, trochę spora, bo prawie 150.000,- Ale... dla takiego samochodu warto zacisnąć zęby i wydać tyle.
Honda CR-V III SUV