Lista ocen Honda CR-V IV SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW 2015-2018 (22)

~Adam
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Świetne, bezawaryjne auto. po 5 latach chodzi jak nowe.
3,2
~Artur
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Samochód w moich rękach od sześciu lat, kupiony oczami, bez zastanowienia. Oprócz przestrzeni w środku, to coś nie oferuje nic więcej. Silnik mułowaty, jak żaden inny. Nie ma mowy o dynamicznej jeździe, strach cokolwiek wyprzedzać. Skrzynia automatyczna 5 biegowa chyba z lat 80-tych. Może niezawodna, ale biegi przerzuca jakby w smole pracowała. Fotele to dramat!! Siedzi się jak na starym krześle. Nie chcę nawet pisać o debilnym ekranie...
~Piotrek.
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Auto pod względem mechanicznym oceniam bardzo dobrze, fajne zawieszenie stabilne na drodze silnik 155km do spokojnego użytkownika wystarcza do szaleństw brakuje i to sporo
~Piotrek.
~Bolo
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Mógłby mniej palić ale nie mam pretensji bo wiedziałem co kupuję i na co muszę być przygotowany (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Marusiek
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Autko jest o.k silnik troche ospały brakuje z 30 kuców i myśle że było by o.k Spalanie na autostradzie przy 120-130 KM/H wyszło mi 6,7 na tempomacie a przy jeździe 100 km/h też na tempomacie wyszło 6,2 tak że nie najgorzej. W mieście z racji pokobywania bardzo krótkich odcinków (3-4 km) spalanie wychodzi w Moim przypadku ok 12 litrów. Generalnie przy cyklu mieszanym polecam. No i oczywiście przy lekkiej nodze ;) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Tadeusz Karwacki
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
nie prowadzi się zbyt precyzyjnie, wymaga ciągłego trzymania kierownicy (Układ jezdny)
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
mało mocy, przynajmniej moment obrotowy powinien być wyższy (Silnik)
~Keraj62
SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Jak na razie jestem zadowolony
~Jarek
Jestem mega zadowolony