Lista ocen Honda CR-V IV SUV (48) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marti5
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Źle zamontowana blokada skrzyni biegów powodowała haczenie się lewarka, ale to było tylko dodatkowe wyposażenie. Mam jeszcze więcej zastrzeżeń do systemu audio z nawigacją GMS 6501 New Excellence od firmy Audiopol. Porażka totalna, ale to znowu jest wyposażenie dodatkowe i to jeszcze nie oryginalne. Nie wiem, czy cienką warstwę lakieru można uznać jeszcze za drobną usterkę, ale dla mnie do jest męczące i niedopuszczalne w tej klasie cenowej....
~Lukasz
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Oryginalne klocki hamulcowe czasami cicho piszcza. Poza tym raz wlaczyl sie czujnik cisnienia w oponach (chociaz cisnienie bylo w normie). Dopompowanie opon na stacji benzynowej pomoglo. Poza tym blad ten mozna wygodnie wylaczyc przyciskami na kierownicy i nie trzeba jezdzic do warszatu!
~Heineken
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Hm, na razie nie stwierdziłem żadnych. Aha no poza problemem podczas łączenia telefonu z systemem głośnomówiącym. Mam samsunga galaxy S-IV. Myślę, że Honda ma stary soft w stosunku do androida, którego mam e telefonie.
~Rafał
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Auto kupowane w salonie hondy w styczniu miało zalany letni płyn do spryskiwaczy, który zamarzł... cóż... odczepił sie też fragment nadkola tylnego i musiał być przykręcony na śrubę...
~Jurek
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Po roku zaczęło stukać oparcie lewego tylnego siedzenia.Serwis błyskawicznie zdiagnozował przyczynę,wymieniono zamek i wszystko jest w porządku.
~Stach666
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Poszedł spryskiwacz po 10000 km, tak bez powodu :-), może czuł że go nie lubię (patrz uwaga o braku wskaźnika poziomu płynu w spryskiwaczu)
~Pawel Gawlak
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Co chwile wyskakujące błędy,czujnika ciśnienia czy inne pierdolety,silnik wycieraczek przednich głośno pracuje
~Krawczyk
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Mam Hondę o kilku miesięcy i to był błąd że zakupiłem taki niekomfortowy bubel.Auto bbb przereklamowane.Nie warte swojej ceny.
~Jarek68
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
To jego największy plus ! Niemiecki coroczny raport niezawodności ( TÜV Report ) potwierdza co roku o niezawodnosci tego auta.
~brutus
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Przy tym przebiegu trudno o opinie ale sytem słabo łączył się z drugim telefonem . W serwisie po 20 minutach było ok
Honda CR-V IV SUV