Oceny Honda CR-V IV SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW 2013-2014

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda CR-V IV SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW 2013-2014

~Darek
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Planowałem zakup CRV z silnikiem benzynowym, ale po jeździe tym dieselkiem szybko zmieniłem zdanie. Dynamika taka sama (to że ma 120 KM nic nie znaczy bo ma inny moment obrotowy) a spalanie dużo niższe. Bałem się problemów z filtrem dpf. Na szczęście po przejechaniu 10 tyś. km nie wiem, że go mam, a na co dzień dojeżdżam do pracy tylko 7 km. Każdemu, kto ma takie rozterki jak ja polecam ten silnik. Jedyne co mnie denerwuje to słabe wyciszenie...
~Lukasz
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Honda CR-V to idealny samochod dla tych ktorzy wahaja sie czy kupic kombi (ktore mniej pali niz suv i ma wiekszy bagaznik), czy kupic suva z uwagi na wygodne pakowanie zakupow do bagaznika, wygodne podrozowanie i duzo miejsca w srodku. Honda CR-V bardzo malo pali (mnije niz niejedno kombi) dzieki na prawde dobremu silnikowi 1.6 oraz ma baraznik wiekszy niz wiele Suvow (np Kia Sportage) - tym samym jest to polaczenie zalet kombi i suva....
~Krzysztof Jankowski
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Auto jak dla mnie idealne,duże przestronne nie trzeba bać się krawężników bardzo oszczędne.Posiadam ją od 3 lat jestem bardzo zadowolony.Na wymiany jeżdzę do ASO niski koszt tak jak gdzieś w jakimś tam zakładzie. Zrobiłem 30 tyś km wymiemiłem tylko klocki no i oleje jak serwis mówi.
~Aga
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Bardzo fajne rodzinne wygodne auto .Nie jest to samochod dla amatorow wyscigow a raczej dla tych co preferuja niskie koszty . W niemczech za 390 euro mozna wykupic gwarancje do 5 lat i 170 tys kilometrow . Na razie jestem zadowolona :)
~Usiu
Bardzo dobry samochód pod względem wykonania trasa 1300 km sama przyjemność
~Jarosław
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Była by 5 gdyby nie to kołysanie na nierównosciach . Ale tak ponoć mają suwy. Poza tym rewelacja. Szczególnie za spalanie. Ostatnio zapomniałem z której strony mam wlew paliwa.
~beder
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Posiadam autko od niedawna. Zaskakuje precyzją wykonania i jakością materiałów. Zastanawiałem się nad konkurentem z Korei, ale jednak zdecydowałem się na Hondę. Jakość i precyzja wykonania urzeka.
~tomacyl
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jeżdżę niedługo - fakt - ale wszystkimi CR-V zrobiłem już ponad 500 tyś km, to autko ma wady i zalety ale całokształt jest na 6!
~Ms
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Polecam, zwinny i przepiekny samochód.
~Ms
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Polecam, zwinny i przepiekny samochód.
Honda CR-V IV SUV