Lista ocen Honda CR-V V (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tommy
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
W zimie czasem mi się zacinało otwieranie i zamykanie poprzez dotknięcie klamki. Kilkanaście razy razy w ciągu paru miesięcy było tak, że trzeba było nacisnac drugi lub trzeci raz, a ze 2 razy było tak, że musiałem otworzyć z pilota. Działo się to przy mrozie. Druga rzecz to delikatne "chrobotanie" na zimnym silniku. Do dzisiaj myślałem, że to poluzowała się jakaś plastikowa obudowa pod maską i przy drganiach silnika obija się o coś. Ale...
~gp52
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Poprzednim modelem przejechałem 100 tyś kilometrów b/u. w Servisie tylko przeglądy i regulacja zaworów (lpg). Decydując się ponownie na te markę i biorąc pod uwagę obecny japoński montaż jestem pełen optymizmu.
~Rafał
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Honda :), Dealer proponował mi wydłużoną gwarancję ale ponieważ poprzednie hondy były bezusterkowe odpuściłem. W sumie i tak honda jako prezent mi taką gwarancję podarowała i super
~tomekoleks
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Czasami podczas hamowania skrzypi pedał hamulca. Nic głośnego i strasznego ale jak się zna odgłosy wydawane przez auto jest to odczuwalne.
~RB
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
NIc się nie dzieje, poza dziwnym grzechotaniem dobiegającym z okolic napędu silnika spalinowego z elektrycznym. Podobno tak ten układ pracuje.
~Grzesiu
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nic się nie zepsuło dotychczas, bez usterek, nic nie trzeszczy, bateria Li-ion działa jak nowa (w toyotach są gorsze baterie, bo niklowe)
~Mariusz
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Brak.Miałem Audi Q5 2015 często zapalały się różne kontrolki i jazda do serwisu. W aucie za 200tyś premium to denerwujące. W tej Hondzie spokój.
~Michal
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Po 8 tysiącach kilometrów ciężko, aby cokolwiek się popsuło. Pewnie nie będzie tutaj jakiś negatywnych zaskoczeń.
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Na ten moment 18 tyś. za mną i zero zastrzeżeń. Drobiazgi? Nawet jednego trzasku. Bardzo dobry montaż.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V V
5,7
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nic się nie stało póki co. Myślę, że będzie dobrze, nie miałem problemów z innymi Hondami.