Oceny Honda CR-V V SUV Facelifting

Oceny Honda CR-V V SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda CR-V V SUV Facelifting

~Michal
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Zanim detale to 4 ważne kwestie dotyczące oceny: 1) samochód jest samochodem służbowym - więc nie zapłaciłem za niego 2) został wybrany/narzucony - gdyż jest hybrydą, był dostępny w miarę od ręki, mieszczę się (mam 2 metry wzorstu) 3) mój poprzedni samochód to był VW Arteon 190KM (diesel) 4) jest to mój pierwszy samochód hybryda i pierwszy japoński Mam przejechane tym samochodem 8k km. Niestety ten samochód nie spełnił moich w...
~Pawel
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Auto kupione w pełni świadomie. Sprawdza się idealnie jako samochód rodzinny. Pewne prowadzenie, dużo systemów bezpieczeństwa. Używam go głównie w mieście i na sporadyczne wyjazdy rodzinne. Naprawdę wystarczająca dynamika. Jestem bardzo zadowolony z mojego CRV. Autem zrobiłem 18000 tys km.
~V4V-15
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nie jest to Hyundai Santa Fe czy Kia Sorento. Ale pod względem prowadzenia, przestrzeni, komfortu podróżowania czy jakości wnętrza - przewyższa RAV4. Spory SUV z napędem 4x4 konsumujący średnio 6l/100km. Do pełni szczęścia przydałoby się lepsze wyciszenie (jak Santa Fe czy Sorento) oraz większy bagażnik. Po 9 miesiącach mogę potwierdzić, że auto sprawdza się na co dzień jak i w trasie czy na wakacyjne / zimowe wyjazdy.
~V4V-15
~Karlito
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Hondę bardzo dobrze się prowadzi ( płynność jazdy) ,dynamiczna ze sporą przestrzenią w środku . Jakość wykończenia lepsza od konkurencji
~Tomek
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Na CR-V zdecydowałem się z kilku powodów. Był dostępny niemal od ręki. Jak na auto o tych gabarytach naprawdę mało pali. Ma dużo miejsca w środku, co nie jest oczywiste przy każdym aucie tej klasy.
~Andrzej
~Andrzej