Ocena kierowcy - Honda CR-V V SUV Facelifting

Pawel, 11 miesięcy temu
Silnik 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Rok produkcji 2022
Honda CR-V V SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2022-2023 - Oceń swoje auto
Auto kupione w pełni świadomie. Sprawdza się idealnie jako samochód rodzinny. Pewne prowadzenie, dużo systemów bezpieczeństwa. Używam go głównie w mieście i na sporadyczne wyjazdy rodzinne. Naprawdę wystarczająca dynamika. Jestem bardzo zadowolony z mojego CRV. Autem zrobiłem 18000 tys km.
To hybryda więc przy wyższych prędkościach czasem głośniej ale tylko przy gwałtownym przyspieszaniu. Poza tym to Honda więc nie spodziewam się żadnych awarii.
Jest bardzo komfortowo, żadnych szarpnięć. Poza tym skrzynie tego typu są całkowicie bez awaryjne.
Autem jeździ się fantastycznie, był to jeden z głównych argumentów stanowiący o zakupie Hondy CR-V. Honda potrafi zrobić zawieszenie, które jest zarazem komfortowe, ale także dające pewność w prowadzeniu auta.
Mi się podoba, mam wersję sportline Black edition . Z ledowymi reflektorami robi robotę.
Idealna.
Wszystko jest na swoim miejscu. Największą zaletą to fizyczne guziki do klimatyzacji.
Bez zarzutu. W zimie szybko się nagrzewa. W lecie klima dwustrefowa przyjemnie działa.
Przestrzeni jest naprawdę dużo. Nawet w pięć osób można komfortowo podróżować.
Do 120 km jest super. Potem normalnie, ale Honda na tle konkurencji wypada naprawdę dobrze.
Uważam, że jest warta swojej ceny. Dostajemy ciekawa technologie.
Jak to Honda masz to w pakiecie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-MMD 184KM 135kW [l/100km]

6,9