Lista ocen Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
W tej klasie, a szukałem auta 2+3 - stan na maj 2020 - nie ma nic lepszego. Więcej miejsca i bardziej przestronny od prawie każdego samochodu, który oglądałem, a zobaczyłem chyba wszystkie SUV's dostępne na rynku w maju 2020. Naprawdę jestem zadowolony. Bagażnik nie jest największy, ale wystarcza zupełnie.
~MarPin
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nie potrafię się zdecydować, czy ten samochód mi się podoba. Czasami wydaje mi się zbyt napompowany. Pod tym względem lepiej, bardziej sportowo wygląda RAV 4 z czarnym dachem. Ale RAV 4 ma taką smutną, wredną mordę. A Honda jest uśmiechnięta, co nastawia człowieka pozytywnie do życia.
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Samochód ze względu na swoje rozmiary może przytlaczać na ulicy, ale sam kształt bardzo mi odpowiada. Opływowe kształty są przeciwieństwem ociosanych konkurentów z Europy i to mi bardzo odpowiada. Polecam białą perłę. Dobrze się komponuje z czarnymi plastikami.
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jak to w Hondzie - cienki lakier aczkolwiek mam porównanie z wyrobem europejskim tego samego producenta i mam wrażenie , że Made in Japan jest lepiej polakierowany. Miernik pokazuje wyższe wartości niż w przypadku Swindon. Wizualnie samochód bardzo mi się podoba.
~Bartek D.
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Przód super, tył trochę gorzej. CRV trzyma swój styl, od razu widać po niej jaki ma charakter: spokojny, łagodny, rodzinny; nie wydziwia z dynamicznymi liniami prostymi, wszystko ładnie tradycyjnie pozaokrąglane, nic nie musi udawać. Podoba mi się.
~Grzesiu
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nie rysuje się tak bardzo jak w mazdzie cx5, ale kolory też nie są tak ładne jak w mazdzie. Genetralnie z technicznego punktu widzenia karoseria 5/5, a kolory to kwestia gustu
~tommy
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wszystko fajnie spasowane (na moje oko, a nie jestem ekspertem:). Minus, że blacha cienka jak w puszce do piwa, ale to chyba taki trend teraz:)
~misrys
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wygląd zewnętrzny jest oczywiście kwestią gustu, CRV w aktualnej wersji nie każdemu się podoba ale moim zdaniem w kolorze Premium Red wygląda nieźle.
~Kamil
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Póki co dobrze wygląda, nie ma zarysowań, ładnie lakier odbija promienie słoneczne i nieco w nich zmienia barwę koloru
~krk
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Lakie rLunar Silver, jak każdy inny zapewne, jest masakrowany na ciasnych parkingach. Nic nie poradzisz, ćwicz stoicki spokój.
Honda CR-V V SUV