Lista ocen Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Tu jest chyba największy atut tego samochodu. Bagażnik 497 litrów do rolety jest wynikiem normalnym ale....Nie wiem jak oni to zrobili - ilośc miejsca w pierwszym rzędzie jest bardzo duża ale już przestrzeń na tylnej kanapie to rewelacja. Siedząc w środku masz wrażenie jakby auto miało ponad 5 metrów długości. Jest świetnie. Jeśli szukasz samochodu o mega przestrzeni wewnątrz nie jedź do konkurencji. Szkoda czasu. Fotele duże i wygodne.
~krk
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Dużo miejsca, brak tunelu środkowego. Wykończenie bez szału, ale z klasą. Z Rav 4 wyszedłem boleśnie rozczarowany, CRV pod tym względem to inna galaktyka. Bagażnik pomniejszony przez baterię wysokonapieciową schowaną pod "podłogą", ale ciągle ca 500l. Uwaga: jesli ktoś potrzebuje auto do dużej przyczepy kempingowej, to nie jest dobry wybór: tylko do 750 kg ma w homologacji CRV hybrid.
~Kamil
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
W hondzie jest tak, że z zewnątrz wydaje się przeciętnej wielkości auto, a w środku.... boisko piłkarskie... nie jechałem w samochodzie, w którym byłoby więcej przestrzeni dla podróżujących z przodu i z tyłu, bagaznik bardzo duży, jak sie złoży siedzenia jest jak w furgonetce - lodówkę by się przewiozło tym samochodzem
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jak pisałem wcześniej, w tej klasie nie licząc samochodów o klasę wyżej np. X5 itp ... moim zdaniem nie ma bardziej przestronnego auta. Dla 2+3 to bardzo dobre auto, no chyba, że macie klimat na VAN'a ... a ja nie miałem :) Bagażnik nie największy, ale zupełnie wystarcza. Jestem zadowolony.
~Pandrejew
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wygodnie z przodu i z tyłu zdecydowanie więcej miejsca niż w Skodzie kodiaq. Mnóstwo schowków, potężny podłokietnik, przesuwany nie to co w RAV4. Android auto działa idealnie. Podpowiedzi Google map na wyświetlaczu kierowcy też działa.
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Ogrom miejsca. Przewożę za sobą dziecko w foteliku i nawet jak wyprosuje nogi to nie dosięga do przedniego fotela. Dwoje dorosłych, dwoje dzieci w fotelikach i pies mieszczą się bez problemu.
~RB
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Miejsca nie brakuje. Z tyłu nawet jest go za dużo. Mogła by być przesuwane siedzenie tylne, ale niestety nie ma takiej możliwości.
~tommy
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Bardzo przestronne auto. Szczególnie zależało mi na dużej ilości miejsca z tyłu (trójka dzieci) i to Honda zapewnia z naddatkiem.
~MarPin
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Ilośc miejsca gigantyczna. Przeszedłem z mniejszego SUV'a, więc nawet na początku miałem wrażenie iż nieco tej przestrzeni za dużo.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
~Rafał
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Mnóstwo miejsca z przodu i z tyłu, Choć bagażnik trochę pomniejszony bo hybryda i subwofer
Honda CR-V V SUV