Lista ocen Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nie wiem ... jakość montażu, jakość plastików, spasowanie wszystko jak najbardziej na plus. Nie wiem jak się zachowa za 3-4 lata ... martwi mnie ta skrzynia biegów i "mielenie kamieni" ... aczkolwiek, czytając różne fora wygląda na to, że całkiem sporo użytkowników i-MMD ma ten sam "problem" i jeżdżą. Nie ma powodów póki co, żeby nie wierzyć inżynierom Hondy, którzy mówią, że to nie jest usterka i nie ma się czym przejmować, ale mentalnie...
~tomekoleks
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Honda w wersji elegance kupiona w lutym 2020 r. (przedliftingowa) w cenie 140.000 zł. Obecnie wartość pojazdu zgodnie z tym co ustala ubezpieczyciel nie spada a wręcz przeciwnie rośnie na ostatniej polisie pojazd jest wart 150.000 zł. Przy czym takie wyliczenie wartości jest stosowane przez zdecydowaną większość firm ubezpieczeniowych. W tej sytuacji (wzrost wartości po 2 latach użytkowania) opłacało się kupić auto.
~Łuki
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wg cennika w 2019r wyjściowo model Elegance kosztował ok. 142tys, Na chwilę obecną [10.2021] z tego co widzę w cennikach hondy ten sam model zaczyna się od 161tys pln. Dużo! Takie czasy. Cena z 2019 bardziej adekwatna w stosunku jakość cena. Jeśli ktoś kupił jako nowy jeszcze taniej to uważam że nie ma czego żałować.
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Najlepsza oferta w tym przedziale cenowym. Wielki SUV, w dodatu w wersji hybrydowej. Polecam poczekać na promocje. Mi udało się trafić na 20 tys. rabatu plus 6 tys. w akcesoriach. 135 tys. za w tak wyposażone auto to nie jest wygórowana cena.
~Pandrejew
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
W cenie jest 170 000 wersja lifestyle uważam że to dobrze wydane pieniądze jak na hybryde. W tej cenie dostałem chlapacze,bagażnik dachowy,mate bagażnika, listwy progowe,listwa tylna zderzaka,śruby zabezpieczające do felg i pełny zbiornik paliwa
~Grzesiu
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Auto jest drogie, a nawet bardzo drogie, ale to są pieniądze za które kupujemy jakość i konkretne solidne materiały i dobre wykonanie, a nie tkz "prestiż" jak w markach premium. Jakość pamięta się znacznie dłużej niż cene
~krk
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Duzy rabat przy zakupie, dlatego przy obecnym przebiegu banan na twarzy. Czas zweryfikuje, bo auto ma zostać w rodzinie na 15-20 lat, trzeba tu postawić znak zapytania, jak w każdym naszpikowanym elektroniką współczesnym aucie.
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Uważam, że jak na prognozowaną bezawaryjność Japończyka, wyposażenie i to, co oferuje CR-V, jest git. Jakość użytych materiałów typowo japońska ale już jakość montażu na najwyższym europejskim poziomie.
~lukas_luk
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Za niecałe 140tysi brutto mam mega oszczędny i nowoczesny samochód z wyposażeniem kompletnym. Chyba dobra cena i dziwię się że silnik 1.5 w ogóle się sprzedaje, spala w mieście 100% więcej niż ten.
~Rafał
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Kupowałem, wydawało mi się drogo ale ogladałem kilka aut i niestety ten segment tani nie jest. Ale jak teraz patrze co sie dzieje z cenami samochodów to nie jest źle
Honda CR-V V SUV