Lista ocen Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jeździłem tylko w sezonie zimowym. Błyskawicznie nagrzewa tak dużą powierzchnię. W lecie eż nie powinno być problemów - szczególnie jak ktoś wybierze biały lakier. To o czym trzeba pamiętać to, że ustawenie sport / normal / econ wpływa na sił nawiewu. Jeśli klima działa zbyt słabo warto zmienić na normal.
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jest ok. Ogrzewanie jak najbardziej, co do klimy to ładnie chłodzi, ale trzeba się nauczyć ją ustawiać :) Zajmuje to na szczęście jakieś 50 km tylko :) Szyby nie parują, wentylacja działa sprawnie, nawet teraz i przy pełnym składzie na pokładzie. Zdecydowanie na plus.
~Kamil
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Szybko się nagrzewa kabina w zimie, wentylacja bardzo cicha, w zimie trzeba na 2 stopień wentylator ustawić co najmniej, żeby dobrze wentylowało też tył samochodu
~MarPin
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Byłoby wszystko dobrze, ale brak jest możliwosci przymknięcia przednich środkowych nawiewów. Żonie przeszkadza czasami zbyt mocny powiew z tego kierunku.
~lukas_luk
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Trudno mi ustawić chłodny nawiew aby nie marznąć, auto się nagrzewa mocno, ściemniłem dodatkowo szyby tylne bo w elegance nie ma takiej rzeczy.
~RB
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Szybko się nagrzewa w zimne dni, jak również szybko i skutecznie chłodzi w gorące. Nawiew pracuje cicho. Nie mam zastrzeżeń.
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Szybko grzeje w czasie mroźnych poranków, efektywnie chłodzi w upalne dni. Klimatyzacja wydajna. Bardzo dobre grzane stołki.
~tommy
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Nie zwróciła na siebie uwagi, przez 1,5 roku używania, więc chyba wszystko jest jak ma byc:)
~Pandrejew
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Szybko uzyskaj temperaturę szyby nie parują widoczność doskonała
Dziennik kosztów dla Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
~BodzioB
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Pierwszy i drugi bieg wentylacji nie słyszalny trzeci i wyżej juz słychać
Honda CR-V V SUV