Lista ocen Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wszystko ok. Kamerki, czujniki parkowania, systemy martwego pola itp. Zupełnie nie ma się do czego przyczepić. Jak najbardziej na plus. Bez problemu można nim wjechać wszędzie bez obaw o porysowanie czy zahaczenie o płot itp.
~MarPin
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Po prostu doskonała. Cieńkie słupki, do tego świetna kamera wspomagana czujnikami, w tym także ruch poprzecznego. Wyświetlacz przezierny to taki bajer, choć ułatwia akomodację oka w trasie.
~misrys
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wydaje mi się, że w 4-tej generacji było lepiej, auto jest trochę bardziej nadmuchane i czasami mam problem z manewrowaniem ale czujniki parkowania oraz dobrej jakości kamera cofania bardzo pomagają
~RB
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Dobre resorowanie, wygodne siedzenia, fajne nagłośnienie. Dobra widoczność oraz wiele asystentów jazdy wspomagają skutecznie kierowcę i zwiększają bezpieczeństwo podróżowania.
~Grzesiu
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Bardzo, bardzo dobra, zdecydowanie kierowca nie czuje się jak w czołgu, ale wraźnie czuć, że w razie zderzenia otacza nas dużoooo blachy
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Duże szyby i wielkie lusterka boczne. Jednak przy tak wielkim aucie cieszę się, że jest kamera cofania i czujniki. Przydają się szczególnie w mieście.
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
W zasadzie brak zastrzeżeń. Bardzo przeszklona kabina, widoczność w każdym kierunku super. Pomaga kamera cofania i bardzo duże lusterka boczne.
~Kamil
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Świetna, mam prównanie z BMW X3, mzda CX-5 ... W hondzie wszystko wokoło widać, w w/w samochodach jest znacznie słabiej z widocznością
~BodzioB
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Super bardzo wąskie słupki sprawiają że widoczność jest bardzo dobra. wygodne fotele można je podnieść wysoko jak lubię
~tomekoleks
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Super w każdą stronę, dzieci zadowolone. Tylne szyby powinny otwierać się do końca to jedyne zastrzeżenie.
Honda CR-V V SUV