Lista ocen Honda FR-V (72) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~airtomek@o2.pl
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
przytrafiła mi sie nispodzianka z tylną klapą pojawił się purchelek wielkosci łepka od szpilki zgłośiłem dilerowi naprawili bez problemu,twierdzą że to przypadek jednostkowy ale radzę dobrze się przyglądać.
~automaniak38
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Wymieniam olej wszystkie filtry , co roku lub co 15 do 20 tys, km raz do roku sprawdzam klimatyzacje .no i wymieniam kola z letnich na zimowe lub odwrotnie.
~airtomek@o2.pl
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
\"Wyskoczył\' przycisk sterowania lewa przednia szybą działa ale denerwuje bo ASO Hondy twierdzi, że się nie da zamocować tylko trzeba kupić nowy zespolony za 900 pln-gruba przesada
~Krzysiekew
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Niesprawny czujnik temeratury zewnetrznej. wystarczylo przetrzec styki. Mam zastrzerzenia co do jakosci obslugi w servisie nic wspolnego z jakoscia samochodu.
~Łukasz
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nic się nie psuje, do minusów należy zaliczyć stacyjkę, która przy obecnym przebiegu troszkę się rozklekotała i będzie trzeba ją albo naprawić albo wymienić.
~pawel w
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
wytarta dżwignia zmiany biegów,raz wymieniona na gwarancji po 70 tys.,ale druga też się wytarła,podobnie z klapką schowka,ale jestem w stanie to wytrzymać;)
~Address666
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Zbyt nowy żeby to oceniać, ale biorąc pod uwagę Accorda 2003 z tym samym silnikiem, którego też w rodzine posiadamy...będzie bardzo dobrze.
~trafo
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Tu jest popis. Mój pierwszy samochód w życiu (a to już któryś) który się naprawdę nie psuje. Kompletnie nic się nie działo.
~Marcin - Łódź
Minivan 1.7 i 16V 125KM 92kW
Auto mam za krótko ,żeby wypowiadać się o niezawodności, po ponad pół roku eksploatacji nic się nie wydarzyło.
Dziennik kosztów dla Honda FR-V
7,4
9,1
10,3
12,9
~Szybki
Minivan 1.7 i 16V 125KM 92kW
Jak niecałe nie było żadnych, ale autko użytkowane od niecałych 6 miechów, ale przejechało już ponad 5 tys km, bez żadnej usterki.