Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Honda Jazz III

Honda Jazz III - Oceń swoje auto

Oceny Honda Jazz III– wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Jazz III

~Damazy
Honda Jazz III
Autko bardzo przestronne i praktyczne, użytkowane na codzień przez żonę ktora twierdzi że nie zamieniła by na inne auto. Skrzynia automatyczna, której najbardziej się obawiałem rewelacyjna bezobsługowa. W trakcie eksploatacji wymieniony jedynie olej, filtry, raz płyn hamulcowy. Jedyny minus to powłoka lakiernicza.
~Oygen
Honda Jazz III
Auto przeciętne poz wieloma względami, poza przestrzenią dla kierowcy i pasażerów oraz bagażnikiem które są na pewno najlepsze w klasie.
~Karol
Honda Jazz III
Absolutnie genialne jeździdełko do miasta i cykl mieszany. Małe, zwrotne i diabelnie szybkie przy umiarkowanym zużyciu paliwa.
~lukasz
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Honda Jazz III
początkowo byłem sceptyczny i auto kupowałem bardziej po żonę, ale obecnie jestem bardzo zadowolony. Jelsi dla kogoś liczą się walory użytkowe, niezawodność, a przy tym głównie jeździ po mieście to jest to samochód idelany
~remi63
Honda Jazz III
Auto funkcjonalne, bardzo przyjemne w prowadzeniu, bagażnik wystarczająco duży, komfortowe wsiadanie i wysiadanie, bardzo dobra widoczność, oszczędny i elastyczny silnik (jazda po mieście 40-50 km/h na piątym biegu). Auto dobrze trzyma cenę przy ewentualnej odsprzedaży. Z minusów to brak elektrycznie podgrzewanej przedniej szyby i zbyt duży szum powietrza przy dużych prędkościach
~Grzegorz
Honda Jazz III
Jazza kupiłem głównie na dojazdy do pracy we dwie osoby ok 100km dziennie, oraz ze względu na spore możliwości transportowe. Duzy bagażnik, składane siedzenia itp. W tej roli auto spisuje się znakomicie, ale nie ma róży bez kolców...
~chelton
Honda Jazz III
Samochód nie jest zły ale też i niczym nie powala. Ani osiągami silnika które są dość mizerne (potencjał 100 KM do wykorzystania dla młodych sportowców którzy się przesiedli z Cinquecento i kręcenie silnika do 5 tysiecy sprawi im radość z posiadania sportowego bolidu, a i to na chwilę bo po tygodniu stwierdzą ze to auto i tak jest słabe) , ani skrzynią biegów (nie jest zbyt precyzyjna i zdecydowanie brakuje 6 biegu) ani prowadzeniem (które...
~Adam
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Honda Jazz III
Mile zaskakuje kierowcę zwłaszcza na początku eksploatacji. Przestrzeń w środku , ładowność , wielkość bagażnika i magic seats. Komfort jazdy godny podkreślenia.
Dziennik kosztów dla Honda Jazz III
6,5
~Marek S
Honda Jazz III
Byłoby doskonale, gdyby nie kilka drobnych, aczkolwiek istotnych mankamentów wskazanych w szczegółowym opisie poniżej.
~samohonda
Honda Jazz III
W swojej klasie bez konkurencji-Mam Jazz dwa lata, w tym czasie zdążyłem przejechać 22 tys. km, z czego większość przejechałem po mieście i muszę przyznać, że auto spełnia moje i mojej rodziny oczekiwania. W terenie zabudowanym spala 5,5-6,5 l/100km. W trasie 100-konny silnik wystarcza do dość dynamicznej jazdy i wyprzedzania. Na autostradzie przy spokojnej, płynnej jeździe bez problemu można zejść poniżej 5,0 l/100km, ale trudno tak jeździć...