Ocena kierowcy - Honda Jazz III

Silnik 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Rok produkcji 2008
Honda Jazz III 1.2 i-VTEC 90KM 66kW 2008-2015 - Oceń swoje auto
Inne : wnętrze i funkcjonalność
początkowo byłem sceptyczny i auto kupowałem bardziej po żonę, ale obecnie jestem bardzo zadowolony. Jelsi dla kogoś liczą się walory użytkowe, niezawodność, a przy tym głównie jeździ po mieście to jest to samochód idelany
pojemność 1,2 = niskie OC, a przy tym jest dość żwawy gdy trzeba (na wysokich obrotach) przy spokojnej jeździe w Warszawskich korkach spalanie około 6,5 l
precyzyjna, ma sygnalizator kiedy zmieniać bieg góra/dół aby jechać ekonomicznie
bardzo zwrotny, parkowanie to bułka z masłem.
ogólnie bardzo dobra, lepiej mogło bybyć po skosie do przodu, ale to wada większości aut
wszystko jest przemyślane, bagażnik 380 l bije na głowę większość kompaktów, składanie tylnej kanapy robi nam kombi (przewiozłem dwa rowery górskie - po zdemontowaniu przednich kół), tylną kanapę można też podnieśc do góry.
kliema mogłaby by byc ciut bardziej wydajna
każdy kto wsiadł dziwił się że w tak niedużym samochodzie jest tyle miejsca w środku. Z tyłu podłoga po nogami jest pod lekim skosem dzięki czemu wygodniej się podróżuje
to jest auto miejskie wiec przy prędkościach do 80-90 km/h nie można narzekać, powyżej 120 km jest już głośno
wymiana części ekspoloatyacyjnych olej, filtry klocki, podobnie jak w innych samochodach. Z uwagi na prostą konstrukcję dużo można zrobić samemu
wart swojej ceny, póki co jestem bardzo zadowolony
po roku czasu i przejechaniu 25 tys km. nie stwerdziłem
po roku czasu i przejechaniu 25 tys km. nie stwerdziłem