Oceny Honda Jazz IV Mikrovan

Oceny Honda Jazz IV Mikrovan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Jazz IV Mikrovan

~Beata
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Wracam z oceną po 8 latach użytkowania. Auto było warte zakupu i jeszcze go nie zamierzam sprzedać; może wymienię na nowy model, ale nie ten obecny. Jestem z niego bardzo zadowolona. Mam najwyższą wersję wyposażenia. Brakuje mi tylko podgrzewanej kierownicy w zimie. Spalanie na poziomie 4,8/100 km (średnia). Nic nie trzeszczy, nic się nie wytarło wewnątrz. Poza regularną wymianą elementów eksploatacyjnych, wymieniony został tylko elektroniczny...
3,8
~Wlaziu
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Jeśli ma to być praktyczny, niezawodny, "idiotoodporny" i oszczędny "osiołek" do miasta to ten samochód doskonale spełnia założone cele. Sportowych wrażeń w nim się nie znajdzie, to nie Polo GTI. Całokształt psuje nieco zawieszenie, które jest niespójne z resztą auta. Jest bardziej sportowe niż komfortowe i średnio sprawdza się w mieście. Na plus, że prowadzi się pewnie aż po Vmax, ale to chyba nie o to chodzi.
3,3
~Jagna
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Kontr-opinia kobiety. Decydując się na auto przekopałam się przez różne fora, w tym znalazłam opinię Beaty, zamieszczoną tutaj, która bardzo mi się spodobała. Kupiłam białą Hondę Jazz - wersję Comfort (środkowa) - w listopadzie 2017 i mam obecnie 12000 km przebiegu.
~Akp
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Po kilku miesiącach eksploatacji stwierdzam, że autko jest jak marzenie. To mój "pierwszy japończyk", ale w tej chwili nie zamieniłabym go na inny samochód. Ekonomiczne i "wszystkomające" :) Drogie. Ale warte każdej wydanej złotówki.
~Beata
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Ocena kobiety. Mam satysfakcję, że wszyscy się za autem oglądają; i oczywiście za mną. Czerwony kolor i model b. rzadki na drodze. Cena auta jest tego przyczyną. Silnik bez turbosprężarki jest idealny dla kobiety. Na światłach niektórzy są szybsi, ale gdy trzymam nogę na gazie, to za chwilę szybko zostają z tyłu; a poza tym ja się nie spieszę. Naprawdę komfortowy i tani w użytkowaniu samochód.
3,2
~Tomek
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Skrzynia cvt to tragedia w tym aucie, naprawde dobry układ kierowniczny i hamulcowy. Polecam dla osoby która robi max 10km dziennie
~HondajazzIV
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Auto idealne nie jest, ma swoje wady i zalety ale jeżeli podchodzisz z rozsądkiem i szukasz bezawaryjnego auta na lata to będzie idealny wybór
~damkoc
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Ogólnie autko oceniam pozytywnie ;) W kolorze Alabaster Silver Metalic wygląda najlepiej ;)
~sylwia
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Fakt, że trzeba go wyciągać na wysokie obroty przy wyprzedzaniu, ale te silniki wolnossące mają taką charakterystykę - im wyższe obroty tym większe przyspieszenie samochodu. Silnik wtedy "dobrze słychać" i o tym można się samemu przekonać na jeździe próbnej. (Silnik)
~Tadeusz
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Początkowo "3" ciężko wchodziła ale teraz już jest w porządku. (Skrzynia biegów)
Honda Jazz IV Mikrovan