Lista ocen Honda Legend III (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~farabelo
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Auto nie ma tanich częsci zamiennych a i z dostepnoscia nie jest kolorowo.Brak wielu zamienników, co powoduje koniecznosć odwiedzin serwisu i potencjalne popłyniecie z kasą.Kilka razy byłem w serwisie, bo nie chciałem oddawać auta jakiemuś Zenkowi, żeby taniej bylo i nie żałuję.Znalezli szybko drobne przyczyny, naprawili właściwie i jest git.Co do części zamiennych, to zlokalizowałem kilka zródeł dawczych z samochodów o małych przebiegach i...
~sinus
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Doskonałe rozwiązania nie istnieją. Siada się za kierownicą i jedzie. Nic nie przeszkadza, nic nie irytuje. Odnosi się wrażenie, że tym samochodem jeżdziło się całe życie. To chyba cecha tej marki. Wsiądź do CIVICA,, PRELUDY, CRV - podobne wrażenie: wszystko pasuje. Mam jednak uwagi: wyłącznik podgrzewania lusterek zawsze gdzieś się zawieruszy (szczególnie w nocy) dotyczy to także spryskiwacza reflektorów.
~Warmachine
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Wszystko ok. Deska pomimo upływu lat nie straszy ani tandetnym plastikiem ani jarmarkowymi wyświetlaczami- czysta klasyka japońskiej produkcji. Na duży plus zasługuje podłokietnik z 2 stopniową regulacją wysokości- jak w domu przed tv.
~Mamut
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Guzik od awaryjnych mógłby byc większy, bo przecież tylu ludziom trzeba na codzień dziękować za ustąpienie drogi:) Poza tym ideał - bardzo przejrzyście i bez guzikologii obecnej w tak wielu autach (np. w 2 razy droższym mietku E-klasa).
~Marek - Siemach
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Ty idealnie. Wszystko pod ręką. Wszystko spasowane bardzo ładnie. W środku cisza na dziurach, podczas dużej prędkości można w aucie rozmawiać szeptem. Wszystkie przyciski, podłokietnik itd. na miejscu.
~Marek S. - Mazury.
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Wszystko doskonale sprasowane wykończone. Idealne auto naprawdę a jest to moje 8 auto. Najlepsze ze wszystkich i śmiało przyznaję że dużo bardziej komfortowe od volvo s60 czy s80 bo i tym i tym jeździłem.
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
wszystko jest pod ręką. nic nie uwiera i nie przeszkadza. Teraz minusy. W limuzynie tej klasy trzeba ręcznie złożyć lusterka. Żeby wymienić tylne żarówki trzeba rozpruć tapicerkę i to jest porażka.
~Damian Śmigielski
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Szyberdach powoduje niedostatek miejsca nad głową. Jest to bardziej odczucie niż faktyczne \"trykanie\" w dach
~Dave
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Intuicyjność w obsłudze urządzeń na najwyższym poziomie. Brak komputerka pokładowego.
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Wszystko pod ręką, ergonomia na najwyższym poziomie, nic nie trzeba szukać jest świetnie.