Lista ocen Honda Legend III (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~farabelo
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Auto świetnie trzyma sie drogi, choć zawieszenie nie lubi raczej naszych dróg(...a które lubi?).Hamulce bez zarzutu.ABS pracuje jak trzeba. Wydaje mi się, że środek ciężkości auta jest dosyć nisko, co powoduje, ze mimo świetnego tłumienia wstrząsów, czuję jak moja Hondzia dostaje na dziurach w d...pe! Boli mnie to.Ostatnio wymieniłem jej amortyzatory z tyłu.Jest git!
~olaf1974@interia.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
zestrojony dość twardo jak na limuzynę tej klasy, ale przez to prowadzi się pewnie, dobrym rozwiązaniem jest wymiana standardowego ogumienia 215/55/16 na 225/55/16, opony te wchodzą na fabryczne felgi, a że są o 5mm wyższe, to i komfort wyraźnie się poprawia. Oczywiście zważywszy na klasę samochodu, opony powinny być jak najwyższej jakości ( ja używam MICHELIN PILOT PRIMACY)
~Warmachine
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Podobnie jak z silnikiem - pomimo że honda zachowuje się jak Lexus. Bardzo wygodne zawieszenie (dodatkowe w fotelach), które pozwala płynąć w trasie ale na zakrętach nie poszalejemy - w tym aucie nie o to chodzi. Na nasze drogi idealny kompromis pomiędzy wygodą a bezpieczeństwem przy wyższych prędkościach.
~alfa166@poczta.onet.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Zawieszenie dobrze znosi polskie drogi. Naprawy lub wymiana jakiegos elementu to naprawdę rzadkość. Dość miękko zestrojone więc przy szybko pokonywanych zakrętach troche nim buja. Polecam wymianę fabrycznych sprężyn na "sportowe" Eibach. Koszt 190 $ a zachowanie auta diametralnie się zmiania .
~Marek S. - Mazury.
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Jest dobrze. Jak wiadomo to nie jest samochód do sportowej jazdy. To auto zostało stworzone jako kwintesencja rozkoszy dla komfortu kierowcy. Przy większych prędkościach autko może troszkę gorzej się prowadzić ze względu na bardzo miękkie zawieszenie ale nie ma tragedii.
~Marek - Siemach
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Zawieszenie autostradowe zdecydowanie. Na proste równe drogi - bajka. Na zakrętach bardzo słabe trzymanie foteli i \"rzuca\" nas po całym samochodzie. Na naszych Polskich dziurawych drogach po wpadnięciu w taką lochę mimo wszystko cicho nie słychać uderzenia.
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Cudowny układ jezdny, wystarczy dotknąć kierownicy a samochód niczym po szynach zmienia tor jazdy, mimo wielkości samochodu fenomenalne czucie wozu prowadzi się jak małe autko a tu taki wielki smok i to japoński.
~Dave
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Auto nie lubi agresywnej jazdy. Stworzone do połykania kilometrów w ciszy i komforcie. Charakterystyka zawieszenia miękka. Komfort na naprawdę wysokim poziomie.
~Adam
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
W porównaniu do Accorda CC7 to przepaść... zawiasy są genialne!!! Amorki przy 202tys mają po 70% sprawności. Przy tym na zakrętach trzyma się REWELACYJNIE.
~sinus
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Warunek: NAPRAWDĘ dobre opony ( letnie i zimowe). Precyzja kierowania doskonała. I ten promień skrętu - zawraca niemal w miejscu, parkowanie tyłem - bajka